Felietony

Google+ Hangouts On Air już dla wszystkich!

Grzegorz Ułan
Google+ Hangouts On Air już dla wszystkich!
11

Jesteś artystą? Masz swój zespół? Chciałbyś spróbować swoich sił w występie na żywo? Od dziś to już nie problem. Google udostępniło właśnie tę usługę dla wszystkich. Na początek zobaczcie jak już to robili inni. Usługa ta została uruchomiona we wrześniu, ubiegłego roku, dla wybranych partnerów....

Jesteś artystą? Masz swój zespół? Chciałbyś spróbować swoich sił w występie na żywo? Od dziś to już nie problem. Google udostępniło właśnie tę usługę dla wszystkich.

Na początek zobaczcie jak już to robili inni. Usługa ta została uruchomiona we wrześniu, ubiegłego roku, dla wybranych partnerów.


http://youtu.be/3pmSWh2BQco

Co trzeba zrobić aby skorzystać z tej funkcji na swoim koncie? Na początek należy sprawdzić czy już na naszym koncie opcja ta jest aktywna. W tym celu odwiedzamy stronę Hangouts On Air i uruchomiamy nowe spotkanie lub bezpośrednio z naszego konta na Google+ - Nowe spotkanie. Po nazwą spotkania powinna się pojawić opcja włączenia Hangouts On Air.


http://youtu.be/ohlHn6Kt5YM

Swój program na żywo możemy nadawać bezpośrednio ze swojego strumienia na Google+, na swoim koncie YT lub z naszej strony internetowej. Podczas transmisji widzimy też ile osób ją właśnie ogląda. Jeżeli chcemy najpierw nagrać swój występ, również jest taka możliwość z opcją późniejszego udostępnienia gotowego materiału.

Nie przedłużając, zapraszam do sprawdzenia swoich kont i dzielenia się światem swoją twórczością:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu