Felietony

Goły cycek wygrywa z kulturą.

Grzegorz Marczak
Goły cycek wygrywa z kulturą.
5

Opublikowane wczoraj wyniki serwisów tematycznych za marzec jasno pokazują, że jeśli mówimy o rozrywce to jest to (nie wiem gdzie tam się kultura zaplątała) nagi cyc i plotki Smutne ale prawdziwe, zastanawiam się co jeszcze może uruchomić serwis o2.pl aby całkowicie pogrążyć konkurencje w kateg...

Opublikowane wczoraj wyniki serwisów tematycznych za marzec jasno pokazują, że jeśli mówimy o rozrywce to jest to (nie wiem gdzie tam się kultura zaplątała) nagi cyc i plotki

Smutne ale prawdziwe, zastanawiam się co jeszcze może uruchomić serwis o2.pl aby całkowicie pogrążyć konkurencje w kategorii serwisów rozrywkowych. Na szybko przychodzi mi do głowy parę "odważnych pomysłów z gwarantowanym sukcesem.


Polski pornotube już niedługo?

Zauważam niestety (żart) brak równowagi między serwisami o „gołym cycu” a serwisami z treścią i kulturą w tle, poza granicami kraju chyba jednak siły są nieco bardziej wyrównane (jeszcze więcej cycków). Myślę jednak, że za chwile wyrosną nam kolejne plotkarskie serwisy, i sex filmowe hostingi dostarczające jeszcze więcej ambitnych doznań.

Goły cycek wygrywa jednak i w życiu codziennym - rozmawiając z sprzedawcą w kiosku z gazetami łatwo przekonać się, które gazety sprzedają się najszybciej (dla ułatwienia dodam, że nie jest to dziennik czy gazeta wyborcza)

O2.pl powinno jednak być świadome, iż pomogło przekonać wszystkich niedowiarków iż ich strategia ma szanse na sukces. Cios może paść nie tylko ze strony dużych portali ale jak pokazuje obrazek również od przeciętnego pana kowalskiego (bo kto będzie chciał oglądać gołe cycki jak będzie miał podane wszystko gołe i to w pełnej akcji).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu