Technologie

glo nano – nowa wersja podgrzewacza tytoniu od BAT

Redakcja Antyweb
glo nano – nowa wersja podgrzewacza tytoniu od BAT
1

Rynek alternatyw dla palaczy tradycyjnych papierosów szybko się rozwija. Opok e-papierosów na rynku dostępne są podgrzewacze tytoniu. British American Tobacco (BAT) wprowadził na rynek już kolejne urządzenie glo nano - nową generację technologii glo służącej do podgrzewania tytoniu. Odświeżony produkt jest lżejszy i charakteryzuje się nowym kształtem i mniejszymi wymiarami.

Jak podkreśla producent glo nano powstał po przeprowadzeniu szczegółowych badań wśród klientów. Tym samym produkt ma być odpowiedzią na ich oczekiwania. Nowe urządzenie to przede wszystkim inna konstrukcja o 40 gram lżejsza niż w glo 2.0. Podobnie jak w poprzedniej wersji, do obsługi służy jedynie jeden, okrągły przycisk z 4 stopniowym podświetleniem. W nowym glo zdecydowano się też na matowe wykończenie. Produkt jest dostępny w trzech kolorach - białym, czerwonym i niebieskim.

Czas nagrzewania wynosi 40 sekund. Mniejsze wymiary mają iść w parze z zadowalającym czasem pracy na baterii - jedno ładowanie może wystarczyć na 8 sesji. Port MicroUSB umieszczono tym razem z boku urządzenia, co pozwala na ustawienie go pionowo w trakcie ładowania. Naturalnie w zestawie producent dołącza zarówno kabelek jak i ładowarkę oraz szczoteczkę do czyszczenia.

Sugerowana cena detaliczna glo nano wynosi 100 złotych.  Urządzenie do kupienia jest m.in. w eSmoking World i w internecie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu