Wearables

Gear S2 oficjalnie w Polsce. Znamy datę premiery

Tomasz Popielarczyk
Gear S2 oficjalnie w Polsce. Znamy datę premiery
11

Samsung poinformował na swoim blogu o oficjalnej dacie premiery smartwatcha Gear S2. Najnowszy zegarek koreańskiej firmy pojawi się u nas właściwie lada moment. Czy ktoś już zaczął odkładać pieniądze? Jak czytamy na blogu Samsung Polska, przedsprzedaż zegarka w Polsce wystartuje już 16 październi...

Samsung poinformował na swoim blogu o oficjalnej dacie premiery smartwatcha Gear S2. Najnowszy zegarek koreańskiej firmy pojawi się u nas właściwie lada moment. Czy ktoś już zaczął odkładać pieniądze?

Jak czytamy na blogu Samsung Polska, przedsprzedaż zegarka w Polsce wystartuje już 16 października i potrwa do 2 listopada. Natomiast od 3 listopada zegarek będzie dostępny w sklepach. W Polsce zadebiutują obie wersje: zarówno ta bardziej sportowa, jak i elegancki Gear S2 Classic. Gear S2 zostanie udostępniony w dwóch wariantach: w czarnej kopercie z czarny paskiem oraz w srebrnej kopercie z białym paskiem. W przypadku Gear S2 Classic będziemy mieli do dyspozycji wersję w czarnej kopercie ze skórzanym paskiem.

Jak się nieoficjalnie dowiedział Antyweb, za Geara S2 zapłacimy 1499 złotych. Gear S2 Classic ma natomiast kosztować 1599 złotych. Zaznaczam jednak, że są to kwoty niepotwierdzone oficjalnie przez Samsunga i mogą jeszcze ulec zmianie.

Poniżej, tak dla przypomnienia zamieszczam pełną specyfikację zegarka. Jak zapewnia producent, zastosowana bateria ma wystarczyć na 2-3 dni pracy, a dedykowana aplikacja pozwoli połączyć smartwatche smartfonami z Androidem 4.4 i nowszym. Listę kompatybilnych modeli znajdziecie pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu