Gry

Games With Gold w lutym. Gry na Xbox One i Xbox 360

PK
Piotr Kurek
3

Luty to najkrótszy miesiąc w roku, ale powinien wystarczyć na ogranie świetnych tytułów, które już od najbliższego piątku zawitają na konsole Xbox One i Xbox 360.

Po świetnym styczniu, w którym do kolekcji gier Games With Gold dołączyło między innymi Celeste, długo zastanawiano się, czym Microsoft zaskoczy nas w lutym. Kilka dni temu do sieci wyciekła informacja, że na liście pojawi się DOOM z 2016 roku. Nie wierzyłem jednak tym plotkom z prostego powodu — gra jest już dostępna w usłudze Xbox Game Pass. Dziś poznaliśmy oficjalną listę i trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox One

Od 1 do 28 lutego posiadacze konsoli Xbox One będą mieli możliwość pobrania Bloodstained: Curse of the Moon. Produkcja Kojiego Igarashi to wstęp do nadchodzącej gry Bloodstained: Ritual of the Night — duchowego następcy klasycznej Castlevanii. W Curse of the Moon gracz wciela się w łowcę demonów, który staje do walki z upadłym aniołem. Od 16 lutego do 15 marca dostępna będzie najnowsza odsłona serii Bomberman. SUPER BOMBERMAN R pierwotnie wydany na konsolę Nintendo Switch w 2017 roku, rok później doczekał się wersji na pozostałe konsole. Produkcji tej nie trzeba specjalnie przedstawiać — chyba większość graczy miała kiedyś styczność z serią o symaptycznym bohaterze wysadzającym wrogów w rozległych labiryntach.

Luty to także bardzo dobry miesiąc dla posiadaczy konsoli Xbox 360. Od 1 do 15 lutego do zdobycia będzie Assassin’s Creed Rogue. Tym razem gracz przenosi się w czasy wojny siedmioletniej i poznaje losy Shaya Patricka Cormaca — asasyna, który przechodzi na stronę templariuszy. Od 16 lutego do 28 marca dostępne bedzię Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Jedna z moich ulubionych gier osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Kolejna odsłona świetnej, ale i zapomnianej serii Jedi Knight skupia się na przygodach ucznia Akademii Jedi. Warto pamiętać, że gry z Xbox 360 uruchomią się także na konsoli Xbox One.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox 360

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: