Polska

Focus jeszcze lepszy w internetowym wydaniu

GM
Grzegorz Marczak
4

Popularny magazyn naukowy Focus stworzył własny portal w internecie. Serwis powstał prawdopodobnie na początku lutego (chociaż pewności nie mam). Przyglądając się Focus.pl ma wrażenie, że twórcom bardzo dobrze udało się odwzorować klimat papierowego pisma. Focus to przecież naukowe ciekawostki, a...

Popularny magazyn naukowy Focus stworzył własny portal w internecie. Serwis powstał prawdopodobnie na początku lutego (chociaż pewności nie mam).

Przyglądając się Focus.pl ma wrażenie, że twórcom bardzo dobrze udało się odwzorować klimat papierowego pisma. Focus to przecież naukowe ciekawostki, artykuły o technologiach, historii itp - i to samo znajdziemy w serwisie i to w bardzo dobrze dobranej oprawie wizualno graficznej.Serwis focus.pl wygląda bardzo dobrze, dynamiczne kolory, sporo treści na stronie główne, podział tematyczny dzięki któremu przeczytam to co nas najbardziej interesuje itp.

W focus.pl nie zabrakło też elementów społecznościowych - po założeniu profilu każda nasza aktywność jest punktowana, użytkownicy mogą zakładać swoje własne blogi oraz wgrywać własne materiały multimedialne.

Moim zdaniem foucs.pl bardzo ciekawie połączyła treści typowo redakcyjne oraz część społecznościową. Tym bardziej, że społeczność ta to ludzie którzy interesują się nauką, historią, ciekawostkami technicznymi itp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: