Startups

Wszystko dla twojego hobby - hobbeo.pl

Grzegorz Marczak
Wszystko dla twojego hobby - hobbeo.pl
5

Hobbyści i kolekcjonerzy to bardzo zwarte i zintegrowane społeczności. Jeśli ktoś jest fascynatem zdjęć, znaczków pocztowych czy figurek do gier zawsze szuka miejsca gdzie może porozmawiać o swoich zainteresowaniach, pochwalić się swoimi kolekcjami, wymieniać ich elementami itp. Co by się stało g...

Hobbyści i kolekcjonerzy to bardzo zwarte i zintegrowane społeczności. Jeśli ktoś jest fascynatem zdjęć, znaczków pocztowych czy figurek do gier zawsze szuka miejsca gdzie może porozmawiać o swoich zainteresowaniach, pochwalić się swoimi kolekcjami, wymieniać ich elementami itp.

Co by się stało gdyby stworzyć specjalne miejsce dla wszystkich hobbystów i kolekcjonerów ? - na to pytanie będzie się starał odpowiedzieć nowo stworzony serwis dla hobbystów o nazwie hobbeo.pl

Czym więc jest hobbeo - odpowiedz jest bardzo prosta jest to serwis dla wszystkich ludzi których pasją jest kolekcjonowanie różnego rodzaju przedmiotów. Serwis będzie umożliwiał użytkownikom komunikację z innym kolekcjonerami, będzie dawało możliwość budowania swoich kolekcji (prywatnych jak i publicznych), kupowania i sprzedawania przedmiotów ze swojej kolekcji. W hobbeo ma nie zabraknąć również treści związanych z konkretnym hobby, czyli mają pojawić się specjalistyczne artykuły artykuły, relacje z wystaw imprez itp.Jeśli chodzi o warstwę wizualną to serwis zrobiony jest naprawdę na wysokim poziomie (to mogę powiedzieć po obejrzeniu opcji dostępnych dla niezarejestrowanych), wszystko co powinno być wyeksponowane znajduje się na stronie głównej. Muszę przyznać, że hobbeo jeśli chodzi o sam wygląd serwisu oraz podejście do publikacji informacji zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie (szczególnie na tle innych polskich startupów).

Kiedy jakieś pół roku temu rozmawiałem z moim znajomym na temat tego typu serwisu , twierdziłem, że będzie bardzo trudno stworzyć jedno miejsce dla ludzi pasjonujących się zupełnie innymi rzeczami.

W mojej opinii kolekcjonerzy to bardzo ścisłą społeczność, która potrzebuje własnej przestrzeni i własnego miejsca - czy zgrupowanie hobbystów w jednym miejscu jest możliwe i czy nie będzie to zbyt niszowy serwis ?- na to pytanie odpowie nam teraz hobbeo.pl, którego losy na pewno będą śledzić.

Co mnie osobiście bardzo cieszy to fakt, że w Polsce mamy coraz więcej ciekawych i profesjonalnie tworzonych statupów.

Autorom hobbeo, życzę powodzenia i jeszcze raz gratuluję dobrego serwisu.

Ps. Bardzo jestem ciekawy opinii prawdziwych hobbystów na temat hobbeo.pl - jak oni postrzegają tego typu miejsca w internecie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu