Startups

Oceń swojego pracodawcę ?

Grzegorz Marczak
Oceń swojego pracodawcę ?
33

ocenpracodawce.pl tp miejsce dzięki któremu będziemy mogli wyrazić swoją opinię na temat obecnego lub byłego pracodawcy. Autorzy (i słusznie) zwrócili uwagę na anonimowość osób oceniających pracodawców, nie trzeba podawać żadnych swoich dany ani nawet adresu emai (można wyobrazić sobie co by było...

ocenpracodawce.pl tp miejsce dzięki któremu będziemy mogli wyrazić swoją opinię na temat obecnego lub byłego pracodawcy.

Autorzy (i słusznie) zwrócili uwagę na anonimowość osób oceniających pracodawców, nie trzeba podawać żadnych swoich dany ani nawet adresu emai (można wyobrazić sobie co by było gdyby jakiś pracownik nieprzychylnie ocenił swoją firmę podpisując się imieniem i nazwiskiem).

Pomysł na serwis wydaje mi się ciekawy, zmieniając pracę bardzo często poszukuje się informacji o przyszłym pracodawcy. Sam pamiętam jak przy zmianie pracy wypytywałem znajomych czy nie słyszeli jakichś opinii o moim nowym pracodawcy.

Oceniając pracodawcę w serwisie tak naprawdę oceniamy elementy związane z samą pracą takie jak : zarobki, bonusy, możliwość awansu, warunki pacy atmosfera itp.
Tak więc pomysł jest moim zdaniem ciekawy i ma możliwości rozwojowe pod jednym warunkiem. Warunkiem tym jest zadbanie o jakość i obiektywność opinii, nasza Polska mentalność powoduje że potrafimy bardzo głośno narzekać a bardzo rzadko chwalić. Autorzy serwisu będą naprawdę musieli się napracować aby nie zgromadzić tylko głosów grupy narzekającej na swoją pracę - w przeciwnym przypadku cały pomysł padnie.

Ps. No i warto poprawić nieco serwis, zrobić go bardziej zrozumiały i aby wyglądał nieco bardziej (profesjonalnie skoro ktoś ma traktować go poważnie, a szczególnie opinie w nim zawarte).

Info o serwisie pochodzi z startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StartupPolska