Startups

Kolejne zlecenia w internecie - Kontrakter.pl

Grzegorz Marczak
Kolejne zlecenia w internecie - Kontrakter.pl
22

Kontrakter.pl to jak piszą autorzy pionierskie przedsięwzięcie w naszym internecie: Portal Kontrakter jest pionierskim przedsięwzięciem tego rodzaju na polskim rynku. Promuje zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, najbardziej popularnej formy wykonywania zleceń informatycznych w Europie i poza...

Kontrakter.pl to jak piszą autorzy pionierskie przedsięwzięcie w naszym internecie:

Portal Kontrakter jest pionierskim przedsięwzięciem tego rodzaju na polskim rynku. Promuje zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, najbardziej popularnej formy wykonywania zleceń informatycznych w Europie i poza jej granicami (ang. outsourcing).

Szkoda tylko, że zapomnieli wspomnieć o kilku poprzednich pionierskich przedsięwzięciach tego typu w Polsce jak chociażby o serwisie zlecenia.przez.net. Ale jak nie którzy twierdzą nie ważne kto pierwszy tylko kto lepszy.Bieżąca konkurencja dla Kontraktera.pl czyli zlecenia.przez.net to dla mnie serwis "spalony". Za dużo jest w nim "małolatów", którzy potrafią zgłaszać się na każde zlecenie oferując 50 PLN za serwis internetowy czy grafikę na plakat.

Czy kontrakter.pl poradzi sobie z tym problemem ? - Pierwsze wpisy i zlecenia nie wróżą najlepiej - osoby zgłaszające się do wykonania zadania nie mają wypełnionych profili, nie podają swojego portfolio itp. Odpowiedzi na zlecenie w stylu "chętnie się podejmę" również nie napawa optymizmem.

Serwis sam w sobie jest dość schludnie wykonany i raczej łatwo jest się zorientować do czego służy - chociaż jeśli chcieć by się czepiać to można. Autorzy powinni się zdecydować czy serwis ten służy do składania i realizacji zleceń czy jest to serwis z ofertami pracy (bo stwierdzenie "szukam pracy" ma nieco inne znaczenie niż "szukam zlecenia)?

Nie czepiając się jednak szczegółów, jestem bardzo ciekawy czy kontrakter.pl nie podzieli losu innych serwisów tego typu, czy autorzy mają pomysł na to jak obronić się przed małoletnimi fachowcami i ofertami serwisów internetowych za 50 PLN?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zleceniapracaumowa