Polska

Filmy z Amazon Prime i audiobooki z Audible za darmo dla pasażerów FlixBus

Grzegorz Ułan
Filmy z Amazon Prime i audiobooki z Audible za darmo dla pasażerów FlixBus
4

Wczoraj informowaliśmy Was o nowej opcji przy kupowaniu biletów na kursy FlixBus, które można zamówić teraz przy pomocy asystenta Google, dziś kolejna dobra wiadomość dla podróżujących tymi liniami - uruchomiony został właśnie system FLIXtainment, czyli pokładowa rozrywka składająca się filmów i seriali oraz audiobookow, z których można skorzystać na swoich urządzeniach mobilnych podczas podróży.

To świetna wiadomość, taki jeden film czy serial lub książka audio, mogą uprzyjemnić podróż i sprawić, że szybciej nam ona minie. Po zalogowaniu się do pokładowej sieci WiFi uzyskamy bezpłatny dostęp do treści, udostępnianej przez Amazon Prime, to jeśli chodzi o filmy i seriale oraz przez Audible w postaci audiobooków.

Daniel Krauss, współzałożyciel i CIO w FlixMobility:

Dokładamy starań, aby podróż autobusem była jak najprzyjemniejsza. Dzięki wprowadzeniu systemu rozrywki pokładowej FLIXtainment nasi pasażerowie będą mieli dostęp do najwyższej klasy rozrywki od momentu wejścia do autobusu. W 2019 roku w system wyposażona będzie większość floty FlixBusa w całej Europie, a treści rozszerzane o dodatkowe wersje językowe.

Na początek dostępnych będzie 25 hollywoodzkich filmów w 6 wersjach językowych, ponad 100 audiobooków, 7 seriali telewizyjnych, 75 e-booków, 30 czasopism i 20 mini gier, z czego w polskiej wersji językowej 12 filmów oraz 5 audiobooków, kolejne polskojęzyczne treści systematycznie mają być dodawane do FLIXtainment.

Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska:

Polska jest kolejnym krajem po Szwecji, Danii i Francji, w którym startuje system FLIXtainment. Łącząc technologię FlixBusa z Amazon Prime Video i Audible, kontynuujemy podnoszenie jakości na rynku międzymiastowych połączeń autobusowych.

Na tę chwilę system FLIXtainment uruchomiony został w 60 autobusach z floty FlixBusa w Polsce, możecie je rozpoznać już podczas zamawiania biletów na ich stronie. W najbliższym czasie kolejne autobusy mają być dołączane do systemu. Co istotne dostęp do tych wszystkich treści nie będzie wymagał instalowania dodatkowych aplikacji, całość dostępna będzie od razu po zalogowaniu się do WiFi na stronie media.flixbus.com.

Źródło: FlixBus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu