Felietony

Figure - genialna aplikacja muzyczna na iOS

Grzegorz Marczak
Figure - genialna aplikacja muzyczna na iOS
27

Kategoria aplikacje muzyczne przeważnie jest przeze mnie omijana dużym łukiem. Nie kręcą minie miksery, nauka gry na gitarze i podobne cuda. Dzisiaj jednak sprawdziłem polecanego przez Michała Samojlika na Facebooku Figure. Jest to niesamowity program, dzięki któremu sami możemy sobie skomponować wł...

Kategoria aplikacje muzyczne przeważnie jest przeze mnie omijana dużym łukiem. Nie kręcą minie miksery, nauka gry na gitarze i podobne cuda. Dzisiaj jednak sprawdziłem polecanego przez Michała Samojlika na Facebooku Figure. Jest to niesamowity program, dzięki któremu sami możemy sobie skomponować własną elektroniczną muzykę. Dopierając odpowiednie rytmy poprzez przesuwaniem palcem po ekranie czy też ustalając ich tempo i miksując różne instrumenty komponujemy własny kawałek. Trudno opisać jak to dokładnie działa dlatego polecam poniższy film.


http://youtu.be/gLLjRH6GJec

Jedyne czego mi brakuje (a może nie znalazłem) to możliwość zapisania utworu i przesłania go znajomemu czy wgrania współdzielenia na FB czy innym serwisie społecznościowym. W końcu każdy chce się pochwalić jakim jest artystą.

Mimo to gorąco polecam bo za niecałe 1 EUR dostajemy naprawdę świetny i bardzo pomysłowo zrobiony program. Możliwości i kombinacji jest tyle, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileiOSAplikacje na IOS