Felietony

Jeszcze tylko przez 4 dni możecie zgłaszać swoje startupy do konkursu Aulerów

Grzegorz Marczak
Jeszcze tylko przez 4 dni możecie zgłaszać swoje startupy do konkursu Aulerów
4

Zagraniczne konferencje są fajne, ale wiecie co jest jeszcze fajniejsze? Dobra Polska impreza na którą zjeżdżają się firmy i mentorzy z za granicy! Takie właśnie mają być Aulery, jeśli nie pamiętacie co to za impreza zapraszam do zapoznania się z opisem jaki wcześniej zamieściłem na Antyweb. Podc...

Zagraniczne konferencje są fajne, ale wiecie co jest jeszcze fajniejsze? Dobra Polska impreza na którą zjeżdżają się firmy i mentorzy z za granicy! Takie właśnie mają być Aulery, jeśli nie pamiętacie co to za impreza zapraszam do zapoznania się z opisem jaki wcześniej zamieściłem na Antyweb.

Podczas tegorocznych Aulerów, które zupełnie zmieniły swoje oblicze, odbędzie się też konkurs startupów. Zgłaszać się może każdy o ile jego produkt jest związanych z technologią, webem czy mobilem. Warunkiem jest, że firma działa na rynku minimum 12 miesięcy i nie ma inwestora innego niż fundusz seed / anioł biznesu / inkubator w momencie zgłaszania wniosku.

Jeśli więc spełniacie wyżej wymienione warunki to moim zdaniem nie ma się co zastanawiać i trzeba się zgłosić. Takie imprezy to nie tylko dobre doświadczenie ale możliwość nawiązania ciekawych kontaktów, które mogą być równie ważne dla biznesu jak wygrana w konkursie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Aulery