Gry

Lewandowski wyżej niż Ronaldo. Topka zawodników FIFA 23 zaprezentowana

Patryk Koncewicz
Lewandowski wyżej niż Ronaldo. Topka zawodników FIFA 23 zaprezentowana
0

Electronic Arts pochwaliło się listą najlepszych zawodników w FIFA 23. Robert Lewandowski na podium.

Już dziś o 21 FC Barcelona Roberta Lewandowskiego zmierzy się z byłym klubem Polaka, Bayernem Monachium. Wszystkie oczy piłkarskiego świata skierowane są w stronę reprezentanta biało-czerwonych, powracającego na Allianz Arena w nowych barwach. Tymczasem EA jeszcze mocniej podgrzewa futbolową atmosferę, publikując statystyki najlepszych kart w FIFA 23. Robert na równi z Messim i Benzemą.

Oczko wyżej niż Ronaldo

Premiera nowej odsłony FIFY już 30 września, a to oznacza, że developer następne dwa tygodnie spędzi na zasypywaniu nas materiałami promocyjnymi, które podgrzeją emocję przed pierwszym gwizdkiem na wirtualnych boiskach nowej generacji. EA ma w zwyczaju publikować na ostatniej prostej zestawienie najlepszych kart zawodników dostępnych w nowej FIFIE i nie inaczej jest tym razem. W tym roku Lewandowski podzielił się miejscem na podium z pięcioma innymi gwiazdami.

Źródło: EA

Karim Benzema, Robert Lewandowski, Kylian Mbappe, Kevin De Bruyne i Lionel Messi. Oto piątka najwyżej ocenianych zawodników w FIFA 23. Tu za nimi – jedno oczko niżej – znaleźli się Salah, Van Dijk, Courtois oraz Cristiano Ronaldo, z oceną poniżej 91 pierwszy raz od… FIFY 11. Marne osiągi Portugalczyka w ostatnich spotkaniach wskazują, że rozpoczął się nieunikniony proces powolnego zanikania tej legendarnej gwiazdy.

Źródło: EA

EA opublikowało także pozostałą jedenastkę najlepszych zawodników, ocenianych na 89 oraz 88. To właśnie te karty będą w najbliższych miesiącach osiągać astronomiczne kwoty na rynkach transferowych FIFA Ultimate Team.

Najnowsza odsłona kultowej gry piłkarskiej to ostatnia część sygnowana nazwą FIFA, z uwagi na zerwanie umowy z międzynarodową federacją piłki nożnej. Od przyszłego roku – po 39 odsłonach na różne platformy – gra zmienia nazwę na EA Sports FC.

Stock image form Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news