Polska

Fest programowanie trwa już kilka godzin!

Grzegorz Marczak
Fest programowanie trwa już kilka godzin!
14

Od kilku godzin trwa maraton programistyczny Hackfest urządzony przez firmę Netguru (organizatorzy poznańskich imprez barcamp). O tym czym jest ta impreza pisałem już wcześniej. Na chwilę obecną zapraszam do obejrzenia, krótkiego materiału video nagranego przez niezawodnego Maćka z blog.mediafun.p...


Od kilku godzin trwa maraton programistyczny Hackfest urządzony przez firmę Netguru (organizatorzy poznańskich imprez barcamp). O tym czym jest ta impreza pisałem już wcześniej. Na chwilę obecną zapraszam do obejrzenia, krótkiego materiału video nagranego przez niezawodnego Maćka z blog.mediafun.pl (mam nadzieję, że niedługo Maciek opublikuje video z przebiegu imprezy).Poczynania drużyn programistów podczas hackfest można śledzić na Flakerze lub na Blipie. Bartek z webstop.pl zamieścił też kilka pierwszych fotek z trwającej imprezy.

Ciekawy jestem czy zgłoszone ekipy naprawdę będą w stanie stworzyć coś sensownego w tylko 24 godziny. Zawsze uważałem, że najważniejszy jest pomysł - ale czy w taki krótkim czasie da się go ubrań w coś sensownie wyglądającego i działającego?

Koniec maratonu zapowiedziany jest na jutro na godzinę 18.00 (ciekawe ile zespołów dotrwa w pełnym komplecie) - wyniki jednak będą ogłoszone znacznie później czyli dopiero przy kolejnym spotkaniu barcamp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blipflakerHackfest