Polska

Fest programowanie trwa już kilka godzin!

GM
Grzegorz Marczak
14

Od kilku godzin trwa maraton programistyczny Hackfest urządzony przez firmę Netguru (organizatorzy poznańskich imprez barcamp). O tym czym jest ta impreza pisałem już wcześniej. Na chwilę obecną zapraszam do obejrzenia, krótkiego materiału video nagranego przez niezawodnego Maćka z blog.mediafun.p...


Od kilku godzin trwa maraton programistyczny Hackfest urządzony przez firmę Netguru (organizatorzy poznańskich imprez barcamp). O tym czym jest ta impreza pisałem już wcześniej. Na chwilę obecną zapraszam do obejrzenia, krótkiego materiału video nagranego przez niezawodnego Maćka z blog.mediafun.pl (mam nadzieję, że niedługo Maciek opublikuje video z przebiegu imprezy).Poczynania drużyn programistów podczas hackfest można śledzić na Flakerze lub na Blipie. Bartek z webstop.pl zamieścił też kilka pierwszych fotek z trwającej imprezy.

Ciekawy jestem czy zgłoszone ekipy naprawdę będą w stanie stworzyć coś sensownego w tylko 24 godziny. Zawsze uważałem, że najważniejszy jest pomysł - ale czy w taki krótkim czasie da się go ubrań w coś sensownie wyglądającego i działającego?

Koniec maratonu zapowiedziany jest na jutro na godzinę 18.00 (ciekawe ile zespołów dotrwa w pełnym komplecie) - wyniki jednak będą ogłoszone znacznie później czyli dopiero przy kolejnym spotkaniu barcamp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blipflakerHackfest