Ciekawe strony

Tortura.pl - Polski cashback

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Tortura.pl - Polski cashback
17

Warto moim zdaniem uczestniczyć w systemach typu cashback lub programach pozwalających gromadzić punkty za zakupione w różnych sklepach towary bądź nabyte w rożnych firmach usługi. Minusem większości z nich są jednak ograniczenia co do wybranej sieci handlowej, w której możemy przeprowadzać promowan...

Warto moim zdaniem uczestniczyć w systemach typu cashback lub programach pozwalających gromadzić punkty za zakupione w różnych sklepach towary bądź nabyte w rożnych firmach usługi. Minusem większości z nich są jednak ograniczenia co do wybranej sieci handlowej, w której możemy przeprowadzać promowane transakcje.

Serwis Tortura.pl jest próbą stworzenia w polskim internecie sieci typu cashback, która łączyła by sklepy internetowe. Po zarejestrowaniu się w serwisie, możemy zbierać na naszym koncie środki pozyskane na zakupach w sklepach współpracujących z Tortura.pl.

Lista sklepów jest dość pokaźna i podzielona została według kategorii tematycznych. Od tych znanych, takich jak Empik, do małych lokalnych firm, które postanowiły spróbować swoich sił w handlu internetowym. Tortura.pl to także porównywarką cen oraz wyszukiwarką towarów pozwalającą nam łatwo wyszukiwać interesujące nas produkty.

Jak wcześniej wspomniałem, serwis pozwala gromadzić środki z części dokonywanych przez nas zakupów. Kwoty zwrotów są różne i zależą od właścicieli sklepów. Najniższe z jakimi się spotkałem wynosiły 0.10% ceny zakupu, a najwyższe aż 17% (w sklepie z armaturą łazienkową). Myślę więc, że jeśli ktoś będzie regularnie robił zakupy w sklepach partnerskich Tortura.pl, szybko może zgromadzić środki na jakiś prezent dla siebie bądź kogoś bliskiego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu