Polska

Zgłoś się! Facebook zabierze polskich twórców grup i stron na wydarzenie do Londynu

Konrad Kozłowski
Zgłoś się! Facebook zabierze polskich twórców grup i stron na wydarzenie do Londynu
0

Polscy autorzy grup i stron na Facebooku mają szansę wybrać się na specjalne wydarzenie do Londynu. Facebook Communities Summit, to dwudniowa konferencja, która odbędzie się w przyszłym roku.

Do ilu grup na Facebooku należycie? Szczerze mówiąc w pewnym momencie straciłem rachubę, ale systemem eliminacji liczbę tę znacząco zredukowałem. Nie ulega jednak wątpliwości, że to własnie grupy na Facebooku są następcami klasycznych for internetowych, gdzie dyskutuje się na mniej lub bardziej konkretne tematy i można zgłębić swoje zainteresowanie oraz podyskutować z innymi użytkownikami. Równie istotnymi elementami serwisu są liczne strony.

Polacy na Facebook Communities Summit w Londynie

O tym, jak spore znaczenie mają grupy dla Facebooka najlepiej znaczy zaplanowane na 8 i 9 lutego wydarzenie, które odbędzie się w Londynie. Mowa o Facebook Communities Summit.

W dniach 8-9 lutego 2018 r. Facebook organizuje w Londynie spotkanie, na które zaprasza liderów społeczności na Facebooku – administratorów grup i stron oraz organizatorów wydarzeń z całego regionu. Również przedstawiciele polskich społeczności mogą wziąć udział w wydarzeniu. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość poznania innych liderów wspólnot, wziąć udział w szkoleniach oraz dowiedzieć się o narzędziach powstających w ramach Facebooka, które służą wsparciu i zapewnieniu bezpieczeństwa społecznościom funkcjonującym w ramach platformy.

Każdy zainteresowany może więc zgłosić ochotę udziału, a delegacja z naszego kraju może liczyć na pełne wsparcie Facebooka - koszty podróży oraz samego pobytu w Londynie będą pokryte przez serwis. Warunkiem jest oczywiście dostanie się na listę zaproszonych. Możemy zdradzić, że dla Polaków przewidziano kilkadziesiąt miejsc, dlatego szanse są całkiem spore - jeśli prowadzicie ciekawą grupę lub stronę na Facebooku, to to może być dla Was szansa spotkać się z innymi administratorami z całego świata.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu