Akcja Partnerska

Przyglądamy się pakietowi zabezpieczającemu F-Secure SAFE

TP
Tomasz Popielarczyk
Kliknij, aby włączyć dźwięk
4

Firma F-Secure jest obecna na rynku oprogramowania zabezpieczającego od dłuższego czasu. W ramach współpracy z nią przygotowaliśmy wideo, na którym prezentujemy ich najnowszy produkt SAFE. We współpracy z F-Secure prezentujemy proces instalacji, wstępnej konfiguracji oraz działanie, funkcje i moż...

Firma F-Secure jest obecna na rynku oprogramowania zabezpieczającego od dłuższego czasu. W ramach współpracy z nią przygotowaliśmy wideo, na którym prezentujemy ich najnowszy produkt SAFE.

We współpracy z F-Secure prezentujemy proces instalacji, wstępnej konfiguracji oraz działanie, funkcje i możliwości pakietu z kategorii Internet Security - F-Secure SAFE. Aplikacja jest dostępna zarówno na komputery osobiste, jak i na urządzenia mobilne. W naszym materiale prezentujemy wersję dla Androida na tablecie oraz smartfonie. Co bardzo istotne, producent przewidział wygodny system przenoszenia licencji między różnymi urządzeniami. Na każdej platformie ponadto udostępniono funkcje przystosowane do jej specyfiki. Przykładowo na Androidzie położono większy nacisk na prywatność użytkownika, kiedy na desktopach eksponowany jest silnik wyszukujący złośliwe oprogramowanie. W obu przypadkach mamy również mechanizmy bezpiecznego przeglądania internetu, które służą do oznaczania stron potencjalnie niebezpiecznych. Wszystko to ubrano w prosty i minimalistyczny interfejs, w którym trudno się zgubić. Zobaczcie sami.

Warto tutaj też zauważyć, że F-Secure to nie tylko wygodny i intuicyjny interfejs oraz mnogość funkcji. Rozwiązania F-Secure regularnie zgarniają najwyższe noty za skuteczność (i bardzo wysokie oceny wydajności oraz użyteczności) w teście av-test.org, w którym w laboratoryjnych warunkach testowane są najpopularniejsze programy antywirusowe i zabezpieczające. Ostatni test przeprowadzono w lutym 2016 roku. Wycinek rezultatów zamieszczam poniżej, a szczegóły znajdziecie pod linkiem.

-

Materiał powstał we współpracy z firmą F-Secure

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

F-Secureantywirusy