Gry

Darmowe gry w Epic Games Store. Co dziś ciekawego do zgarnięcia? [30.12]

Redakcja Antyweb
Darmowe gry w Epic Games Store. Co dziś ciekawego do zgarnięcia? [30.12]
5

Epic Games kontynuuje swoją coroczną tradycję wielkiego (i szybkiego) rozdawania gier. Codziennie do zgarnięcia nowy tytuł — dziś startuje, a przez kolejnych 15 dni możemy spodziewać się kolejnych perełek!

Epic Games słynie ze swojej rozrzutności. W sklepiku PCtowym twórców Fortnite'a regularnie serwowane są darmowe produkty, które można odklikać... i prawdopodobnie nigdy nie odpalić, jak to z wieloma grami kupowanymi na wyprzedażach bywa. Teraz firma startuje z zimowym rozdawnictwem — i przez najbliższych kilkanaście dni wszyscy posiadający konto w Epic Games Store będą mogli zgarnąć nowy tytuł za okrągłych zero złotych!

Darmowa gra w Epic Games Store 16.12.2021

Dzisiaj rozpoczęło się wielkie rozdawanie gier, które potrwa przez najbliższych piętnaście dni. W związku z tym każdy tytuł nie będzie czekał na nas kilku dni, a jedynie 24 godziny. Od godz. 17 do godz. 17 każdego dnia będziemy mogli odebrać nasz bożonarodzeniowy prezent od twórców platformy. Na pierwszy rzut — Shenmue III, kontynuacja uwielbianego hitu z Segi Dreamcast.

Wciel się w postać Ryo Hazukiego, 18-letniego adepta sztuk walki z Japonii, który za wszelką cenę chce pomścić śmierć ojca.
W trzeciej odsłonie legendarnej serii gier Shenmue, Ryo rozwiązuje zagadkę Lustra Feniksa – artefaktu poszukiwanego przez zabójcę jego ojca. Czeka go wędrówka przez niezwykle wiernie oddane, pełne urokliwych krajobrazów i tętniące życiem wiejskie regiony Chin.
Przygody Ryo powiodą go do miasteczek i górskich wiosek, gdzie będzie mógł kontynuować swoją naukę sztuk walki, spróbować szczęścia w hazardzie i zagrać w gry zręcznościowe. Podejmie się też różnych dorywczych prac, podążając jednocześnie tropem tych, którzy mogą znać prawdę o Lustrze Feniksa.

— czytamy w oficjalnym opisie na karcie produktu.

Darmowa gra w Epic Games Store 17.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Neon Abyss. To szalona gra w stylu roguelike, w której w pełnym uzbrojeniu ruszasz do Otchłani jako część Ponurego Oddziału. Dzięki nieograniczonej liczbie synergii przedmiotów i unikalnemu systemowi ewolucji lochów każda sesja gry jest inna, a każdy podjęty wybór wpływa na zmianę zasad.

Darmowa gra w Epic Games Store 18.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Remnant: From the Ashes. To gra, w której świat pogrążył się w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. Jako jeden z ostatnich pozostałych przy życiu członków ludzkości musisz wyruszyć w podróż w pojedynkę lub u boku nawet dwóch innych ocalałych, aby stawić czoła hordom zabójczych przeciwników, założyć bazę, odbudować znany nam świat i odzyskać wszystko, co zostało utracone.

Darmowa gra w Epic Games Store 19.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie The Vanishing of Ethan Carter. To przygodówka z perspektywy pierwszej osoby, pełna tajemnic, skupiona na eksploracji i odkrywaniu. Posiadający zdolności okultystyczne detektyw Paul Prospero próbuje dociec prawdy w związku ze zniknięciem Ethana - i poznać los jego rodziny.

Darmowa gra w Epic Games Store 20.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Loop Hero. Licz wrzucił świat w ponadczasową pętlę, pogrążając jego mieszkańców w niekończącym się chaosie. Wykorzystuj możliwą do rozbudowania talię mistycznych kart, aby rozmieszczać wrogów, budynki oraz pola terenu podczas kolejnych wypraw dzielnego bohatera zapętlonego w czasoprzestrzeni.

Darmowa gra w Epic Games Store 21.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Second Extinction. Duża mapa. Duże dinozaury. Duże giwery. Wraz ze znajomymi staw czoło zagrożeniu na nieustannie zmieniającym się poziomie. Second Extinction to sieciowa, kooperatywna strzelanka FPS z pazurem.

Darmowa gra w Epic Games Store 22.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Mutant Year Zero: Road to Eden. To taktyczna gra przygodowa łącząca w sobie walkę turową z eksploracją w czasie rzeczywistym osadzona w świecie, w którym ludzkość została zniszczona przez zmiany klimatu, wojnę nuklearną i pandemie.

Darmowa gra w Epic Games Store 23.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Vampyr. Londyn, rok 1918. Jesteś dr Jonathan Reid i dotknęła cię klątwa wampyryzmu. Jako lekarz pragniesz ocalić nękane przez grypę miasto. Jako wampyr łakniesz krwi tych, których przysięgałeś uleczyć. Ulegniesz potworowi, który w tobie drzemie? Twoje czyny ocalą lub zgubią Londyn.

Darmowa gra w Epic Games Store 24.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition. Izometryczne, drużynowe RPG osadzone w uniwersum fantasy gry Pathfinder. Ciesz się klasyczną rozgrywką RPG, zainspirowaną grami takimi, jak Baldur's Gate, Fallout 1 i 2 czy Arcanum.

Darmowa gra w Epic Games Store 25.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Prey. Główny bohater tej gry FPS budzi się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Jest kluczowym obiektem doświadczalnym w eksperymencie, który na zawsze ma odmienić oblicze ludzkości.

Darmowa gra w Epic Games Store 26.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Control. Przygodowa gra akcji od studia Remedy Entertainment. Gracz wciela się w rolę Jesse Faden, która odwiedzając siedzibę tajnej, amerykańskiej agencji zmierzyć się będzie musiała z nadprzyrodzonymi mocami chcącymi zapanować nad rzeczywistością.

Darmowa gra w Epic Games Store 27.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Mages of Mystralia. W świecie magii Twój umysł to najpotężniejsza broń. Poznaj tajniki magii i twórz własne zaklęcia, żeby pokonać wrogów, odnaleźć się w zdradzieckim terenie oraz naprawić błędy z przeszłości w królestwie Mystralia.

Darmowa gra w Epic Games Store 28.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Moving Out. To oparty na fizyce symulator ruchu, który nadaje nowe znaczenie terminowi „kanapowy tryb kooperacji”! Masz certyfikat w zakresie układania i przenoszenia mebli i podejmujesz się prac przeprowadzkowych w ruchliwym mieście Packmore.

Darmowa gra w Epic Games Store 29.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Salt and Sanctuary. Poznaj mroczną, bezlitosną wyspę w stylizowanej grze RPG 2D. Salt and Sanctuary łączy szybką, brutalną walkę 2D z bogatą mechaniką RPG. Rezultat to przeklęty świat pełen zapomnianych miast, spływających krwią lochów oraz zbezczeszczonych pomników.

Darmowa gra w Epic Games Store 30.12.2021

Dziś za darmo pobierzecie Tomb Raider Trilogy. Zestaw składający się z trzech gier: Tomb Raider: Definitive EditionRise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. Idealnie na Sylwestra!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu