12

Promocyjna cena na cały sezon Formuły 1 w Eleven Season Pass na Player.pl

Po tym, jak Eleven Sports przejęło prawa do transmisji z Formuły 1, kibice zyskali znacznie atrakcyjniejszą ofertę śledzenia wyścigów przez internet. W tym roku, prawdopodobnie między innymi za sprawą powrotu Roberta Kubicy, Eleven Sports we współpracy z Player.pl prezentują ofertę na cały sezon, czyli Eleven Season Pass.

Podobnie jak w latach ubiegłych, teraz także kibice dysponują możliwością comiesięcznego wykupowania dostępu do kanałów Eleven Sports w cenie 15 zł za 30 dni. Alternatywą jest zapłata z góry w kwocie 115 złotych i nabycie dostępu do pakietu kanałów do końca listopada 2018 roku – tak informuje promocyjna oferta (30.11.2018).

Oznacza to, ni mniej ni więcej, że przy zasubskrybowaniu usługi już dzisiaj, maksymalnie zaoszczędzi się 25 złotych, ponieważ następne 9 miesięcy (marzec – listopad) kosztowałyby nas na raty 135 złotych. Jeżeli jesteście oddanymi fanami F1 i planujecie nie pominąć choćby jednego weekendu oraz programu ElevenF1, to taka propozycja może być w sam raz dla Was.

Eleven Season Pass – wszystkie trzy kanały Eleven Sports do końca listopada

Warto nadmienić, że dostęp do kanałów Eleven oznacza także możliwość oglądania wszystkich innych dyscyplin, które transmituje Eleven Sports: piłkarskie ligi –  hiszpańska LaLiga, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A, francuska Ligue, a także angielski puchar FA CUP, turnieje ATP oraz żużlowa Nice Polska Liga Żużlowa. Promocyjną ofertę Eleven Season Pass znajdziecie tutaj.

Pamiętajmy jednak, że w tym roku zasady gry nieco się zmieniły. Sama F1 zdecydowała o uruchomieniu własnej platformy do transmisji, podobnie jak WRC, dzięki czemu zyskacie dodatkowe możliwości – między innymi personalizacja przebiegu transmisji poprzez wybór kamer, z których chcemy śledzić zmagania kierowców. F1 TV Pro będzie dostępna w Polsce, ale wciąż czekamy na oficjalny komunikat z datą uruchomienia platformy.