Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Hit niemieckiej Bundesligi obejrzycie za darmo na Facebooku

KK
Konrad Kozłowski
6

To będzie pierwsza tego typu w Polsce transmisja. Eleven Sports będzie w przyszłym tygodniu transmitować piątkowy mecz Bundesligi na Facebooku, gdzie obejrzycie go zupełnie za darmo. 

Dokładnie za tydzień, w piątek 12 stycznia w Eleven Sports będzie można obejrzeć relację na żywo z meczu Bayer 04 Leverkusen z Bayernem Monachium. We współpracy z Bundesliga International GmbH nadawca przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów futbolu, ponieważ mecz będzie transmitowany także na Facebooku na profilu Eleven Sports. Będzie to inauguracja wiosenne rundy sezonu 17/18.

W komunikacie czytamy, iż będzie to "pierwsza w Polsce transmisja meczy jednej z pięciu czołowych lig piłkarskich świata w mediach społecznościowych", co może sugerować, że wkrótce taka akcja zostanie powtórzona w przypadku rozgrywek z innego kraju. W rękach Eleven Sports są jeszcze hiszpańska La Liga, francuska Ligue i włoska Serie A.

Piątkowe wydarzenie będzie można śledzić na Facebooku od 19:30, czyli od chwili start studia przedmeczowego. Sam mecz rozpoczyna się o 20:30 i komentować go będą Mateusz Święcicki i Filip Kapica. Bayern zajmuje w tej chwili pierwsze miejsce w tabeli z 41 punktami na koncie. Bayer jest czwarty i udało mu się uzbierać do tej pory 28 punktów w 17 meczach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: