Sport

Cyfrowy Polsat daje na czas Igrzysk „otwarte okno” na wszystkie kanały sportowe w HD

GU
Grzegorz Ułan
7

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang rozpoczynają się już pojutrze, to czas kiedy można przyciągnąć do szerszej oferty klientów platform telewizyjnych, którzy do tej pory nie korzystali z kanałów sportowych. Z tej okazji CP przygotował ciekawą ofertę dla swoich klientów w tej kategorii.

Przede wszystkim udostępnią wszystkie kanały sportowe w jakości HD wszystkim swoim klientom korzystającym z platformy Cyfrowy Polsat, w tym nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 - na tych kanałach bez przerwy będą trwały relacje z aren sportowych, bez reklam i dodatkowo wzbogacone komentarzem dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Jakie inne kanały oprócz nowych pozycji Eurosport? W otwartym oknie znalazły się jeszcze kanały Eleven Sports, czyli Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3. Dostępne będa tez takie kanały jak Extreme Sports Channel HD, FightBox HD, Golf Channel Polska HD, TVP Sport HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport HD czy Polsat Sport Extra HD.

Maciej Stec, Członek Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.:

Sport zawsze był bardzo ważny dla nas i naszych klientów. Wszystkim abonentom Cyfrowego Polsatu, niezależnie od posiadanego pakietu, włączymy 3 dodatkowe kanały Eurosport bez dodatkowych opłat i z realizowanym przez naszą redakcję sportową polskim komentarzem. Podobnie jak użytkownicy telewizji internetowej IPLA będą je mogli oglądać przez 24 godziny na dobę, w bardzo dobrej jakości i atrakcyjnej oprawie, w niezwykle wygodny sposób, także na urządzeniach mobilnych. To jednak nie koniec niespodzianek. Dla abonentów naszej platformy przygotowaliśmy prawdziwe święto sportu. Specjalnie dla nich na cały czas trwania igrzysk otwieramy dodatkowo wszystkie nasze kanały sportowe, tak aby mogli śledzić szereg innych ciekawych transmisji, które będą się odbywały w ciągu tych kilkunastu dni, m.in. gale UFC, do których prawa na najbliższe 3 lata Telewizja Polsat kupiła w ostatnim czasie.

Warto zaznaczyć, że wszystkie udostępnione kanały w ramach „okna otwartego” będzie można oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Dodatkowo, do wspomnianych wyżej nowych kanałów Eurosportu uruchomionych tylko na czas Igrzysk dostęp uzyskają do nich subskrybenci pakietu IPLA SPORT, bez dodatkowych opłat.

Photo: Marcin_Kadziolka/Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: