Seriale

Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta. Dokument o artyście wkróce na Disney+

Kamil Świtalski
Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta. Dokument o artyście wkróce na Disney+
0

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów Eda Sheerana. Już 3. maja na platformie Disney+ zadebiutuje czteroodcinkowy serial Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta.

Katalog Disney+ zapełnia się w ekspresowym tempie. Właściwie w każdej kategorii znajdziemy tam interesujące propozycje. Teraz platforma zapowiada czteroodcinkowy serial dokumentalny Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta. Jak sam tytuł wskazuje — będzie to materiał o popularnym muzyku, jego życiu i karierze. A jak obiecują twórcy — nie zabraknie w nim materiałów z prywatnych archiwów, które dotychczas nigdy nie były wcześniej publikowane. To nie lada gratka zarówno dla najwierniejszych fanów, jak i dla tych którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat gwiazdy.

Polecamy: "Sukcesja": Pozbawiona złudzeń diagnoza naszej rzeczywistości

Ed Sheeran po raz pierwszy otwiera drzwi do swojego życia prywatnego i szczerze opowiada o tematach, które inspirują go do tworzenia muzyki. Serial towarzyszy artyście od momentu, w którym otrzymuje wieści mocno wpływające na jego życie. To zarazem świadectwo wyzwań, którym muzyk stawia skutecznie czoła. Połączenie wyjątkowych, nigdy wcześniej niepublikowanych materiałów z prywatnego archiwum, współczesnych wydarzeń, szczerych wywiadów z żoną i bliskimi oraz fragmentów kameralnych występów, pozwala zrozumieć, jak Ed Sheeran postrzega świat, siebie i swoją muzykę. To także okazja do podsumowania kolejnej dekady twórczości artysty, którego hity cieszą się popularnością na całym świecie.

Serial składać się będzie z czterech odcinków. Twórcy obiecują, że będzie to materiał w którym znajdziemy nie tylko tony lukru, ale także szczere opowieści o tych gorszych chwilach. Chwilach smutku, zwątpienia, problemach oraz tym, jak przełożyły się one na jego rozwój i wpłynęły na jego twórczość. Za serial Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta odpowiedzialna jest ekipa z Fulwell 73 Productions (to ona pracowała m.in. nad dokumentami o Adele, Eltonie Johnie czy nagrodach Grammy). Serial już 3 maja trafi na platformę Disney+!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news