Konsole

Posiadacze PlayStation 4 mają jeden powód mniej, by zazdrościć właścicielom Xbox One

Kamil Świtalski
Posiadacze PlayStation 4 mają jeden powód mniej, by zazdrościć właścicielom Xbox One
21

Usługa EA Access jeszcze tego lata trafi na konsole PlayStation 4. Posiadacze konsoli Sony mają powody do radości!

Wojny konsolowe trwają od lat — i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się w tej kwestii coś zmienić. Z dziwnego powodu właściciele sprzętu jednej marki lubią śmiać się z ułomności konkurencji. O tym że to PlayStation wygrało w tej generacji sprzętów raczej nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba, bo listy sprzedaży mówią same za siebie. Jednak w kwestii usług posiadacze PlayStation 4 mają czego zazdrościć konkurencji — szczególnie w Polsce, gdzie nie jest dostępne PS Now. Tamtejsze EA Access oraz Game Pass, czyli abonamenty z zestawem gier oferujące za niewielkie sumy dostęp do pakietu gier cieszą się ogromną popularnością. Właściciele PS4 muszą jednak obejść się smakiem, ale... coś się w tej kwestii rusza. Już wkrótce będą mogli skorzystać z abonamentu EA Access!

EA Access na PlayStation 4: premiera jeszcze tego lata!

„Niezmiennie inwestujemy w usługi cyfrowe i subskrypcyjne, a oferowanie naszych gier do jeszcze większej liczby osób na obu konsolach jest ekscytującą perspektywą dla wszystkich” - powiedział Matt Bilbey, wiceprezes ds. rozwoju strategicznego. „Naszym celem jest zapewnienie graczom większego wyboru, aby mogli grać w nasze gry tam gdzie chcą i tak jak chcą. Dlatego też cieszymy się, że możemy zaoferować im usługę EA Access na PlayStation 4.”

Członkostwo w EA Access pozwala graczom doświadczyć Play First Trials, dzięki którym mogą wypróbować większość nowych gier EA przez 10 godzin. Abonenci korzystają również z 10% rabatu na zakup pełnych gier, rozszerzeń, elementów w grze i wielu innych. Dodatkowo gracze mogą wskoczyć do rosnącej biblioteki gier EA, w tym najpopularniejszych serii takich jak Battlefield™, EA SPORTS™ FIFA, Star Wars ™ Battlefront ™ i innych.

-- czytamy w oficjalnym komunikacie. Obecna lista gier dostępnych w EA Access robi wrażenie — znaleźć tam można przedstawicieli niemalże wszystkich najważniejszych marek giganta. Usługa ma wystartować na PlayStation 4 jeszcze tego lata. Oficjalna data premiery EA Access na PlayStation 4 nie jest jeszcze znana, podobnie zresztą jak cena. Można jednak założyć, że będzie ona ujednolicona z tą na Xbox One, gdzie użytkownicy płacą za dostęp do pakietu gier Electronic Arts 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za rok.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu