Gry

E3 2014 – relacjonujemy na żywo wszystkie konferencje gigantów branży. Bądźcie z nami!

Paweł Kozierkiewicz
E3 2014 – relacjonujemy na żywo wszystkie konferencje gigantów branży. Bądźcie z nami!
2

To będzie bezsenna noc dla wielu graczy. Tradycyjnie już, targi Electronic Entertianment Expo rozpoczną się od konferencji największych firm z branży gier. Zaczynamy już o 18:00. Czy będą to targi bez niespodzianek? Najbliższe dni pozwolą to sprawdzić. Od kilku tygodni co chwila w sieci pojawia s...

To będzie bezsenna noc dla wielu graczy. Tradycyjnie już, targi Electronic Entertianment Expo rozpoczną się od konferencji największych firm z branży gier. Zaczynamy już o 18:00.

Czy będą to targi bez niespodzianek? Najbliższe dni pozwolą to sprawdzić. Od kilku tygodni co chwila w sieci pojawia się jakaś informacja, zwiastun, obrazek, który teoretycznie nie powinien wypłynąć przed samym wydarzeniem. Dowiedzieliśmy się o wielu tytułach, tak więc i emocje związane z samymi konferencjami są jakby mniejsze. Po cichu liczę jednak na to, że czymś ciekawym zostaniemy zaskoczeni, że wydawcy trzymają w odwodach kilka niespodzianek. Dlatego też proponuję każdemu uciąć sobie krótką drzemkę, bo pierwsze perspektywy spania pojawiają się dopiero w okolicach godziny piątej nad ranem we wtorek.

Microsoft – start konferencji 18:30

O wprowadzeniu Xboksa One bez Kinecta już wiemy. Ogłoszono też Forzę Horizon 2. Z pewnością nie zabraknie jakiś nowinek o Halo 5, czy Sunset Overdrive. A co jeszcze? Pewnie niejeden gracz z chęcią spojrzałby na nowe Gears of War. Zastanawiam się też, ile razy w tym roku padnie słowo „Tiwi”. Początek transmisji o 18:30, nasz wpis z relacją na żywo ruszy od godziny 18:00.

Electronic Arts – start konferencji 21:00

Battlefield Hardline’a nie udało utrzymać się w tajemnicy. Co ciekawe, nie wyciekło nic na temat Star Wars Battlefront, ani też o Mirror’s Edge. Choćby z tych dwóch powodów warto zobaczyć co firma będzie miała do pokazania. Oprócz tego to już standard – FIFA, NHL, Madden, NBA – gry sportowe. No i pewnie Sims 4. Show powinno zacząć się o 21:00, my wystartujemy pół godziny wcześniej.

Ubisoft – start konferencji 24:00

Trzeci będzie Ubisoft. Dlaczego podskórnie czuję, że zobaczymy tam w pewnym momencie logo Watch Dogs z numerkiem dwa? Z pewnością pozyskamy jakieś informacje o nowych Assassin’s Creedach, Far Cry 4 oraz o The Crew. Wszyscy chyba jednak czekają na konkretny materiał z The Division.

Sony i Playstation – start konferencji 3:00

Całość konferencji zamyka Sony. Wiele osób z pewnością czeka na ujawnienie informacji o kolejnym God of War. Może w końcu poznamy jakieś konkrety związane z premierą Driveclub, które przecież miało być tytułem startowym dla Playstation 4? Zapewne Sony zechce w jakis sposób odpowiedzieć na nową ofertę Microsoftu i ich tańszego Xboksa. Możemy spodziewać się nowych zestawów mających skusić nowych klientów do tej platformy.

Wpisy z naszą relacją oraz przekazem wideo będą pojawiać się na pół godziny przed początkiem konferencji. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu