Telekomy

Od dziś zamówisz kartę SIM sieci Folx w kolejnych miastach w Polsce

Grzegorz Ułan
Od dziś zamówisz kartę SIM sieci Folx w kolejnych miastach w Polsce
11

Folx to wirtualny operator, który od grudnia świadczy swoje usługi w Polsce. Przedstawiają się jako pierwszy operator komórkowy dostępny z poziomu aplikacji, gdzie możemy zamówić kartę SIM, którą dostarczy nam kurier nawet w przeciągu 15 minut od złożenia zamówienia. Do tej pory takie zamówienia były realizowane na terenie Warszawy, Gdańska, Gdyni, Sopotu Poznania, Łodzi, Krakowa, Wrocławia oraz konurbacji śląskiej. Dziś Folx ogłosił dostępność w kolejnych miastach.

Folx wystartował ze swoimi usługami na początku grudnia zeszłego roku. Większość spraw związanych z korzystaniem z ich usług możemy załatwić z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej na Androida i iOS. Przede wszystkim możemy wybrać nasz nowy, atrakcyjny zresztą numer, zamówić nową kartę SIM i opłacać usługi w modelu subskrypcyjnym.

Ile to kosztuje? Opłata subskrypcyjna wynosi 29,99 zł, w jej ramach możemy korzystać z nielimitowanych połączeń, SMS-ów/MMS-ów do wszystkich krajowych operatorów, 20 GB transferu danych (1,95 GB w UE). Jak już wspomniałem wcześniej kartę SIM zamawiamy w aplikacji, a kurier dowozi nam ją samochodem w kilkanaście minut pod warunkiem, że mieszkamy w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu oraz na terenie aglomeracji śląskiej. Od dziś takie zamówienie możliwe będzie również w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Lublinie oraz Szczecinie. Folx zapowiada jednocześnie, że kolejne miasta uruchomione zostaną w najbliższym czasie.

Nadmienię jeszcze tylko, że nadal działa tu system poleceń i każda polecona osoba dostaje miesiąc korzystania z usług za darmo, podobnie jak polecająca, która może w ten sposób zgarnąć nawet 12 miesięcy darmowego korzystania z usług Folx wystarczy, że uda jej się namówić na dołączenie do sieci kolejne osoby.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu