Felietony

Duckie Deck zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka z przytupem. Do wygrania 3 bilety na warsztaty z tworzenia rakiet!

7

O warsztatach organizowanych przez Duckie Deck i Ciufcię piszemy regularnie — jako rozkochani w technologiach rodzice, dziadkowie, wujkowie i ciocie z pewnością chcielibyście zarazić swoją pasją najmłodszych. A jaki może być ku temu lepszy sposób, niż warsztaty zorganizowane przez innych pasjonatów, którzy jednocześnie są specjalistami w tym co robią? A jako że wielkie święto dzieci zbliża się wielkimi krokami, czas zakasać rękawy i zaserwować finał wiosennej Akademii Duckie Deck na jaki zasługują: pełen różnorodnych atrakcji i... fantastycznej zabawy!

Duckie Deck Kids' Fest czyli wielki Dzień Dziecka nad Wisłą w Krakowie kończy wiosenny tour Akademii Duckie Deck. Jak zwykle oferować będzie cały zestaw rozmaitych atrakcji, które podzielone zostaną na sekcje dla wszystkich — do których bez problemu możecie zajrzeć z pociechami o każdej porze, a także warsztaty na które trzeba się odpowiednio wcześniej zapisać. Na nich, naturalnie, liczba miejsc jest limitowana — a zapisy odbywają się falami. Tak się składa, że właśnie dziś w samo południe rozpocznie się kolejna fala zapisów podczas której to dodany zostanie kolejny zestaw miejsc. Podczas tej hucznej imprezy będą robione m.in. selfie z drona, kartonowe gogle z wirtualną rzeczywistością, najrozmaitsze eksperymenty, ale także zbudowane zostanie miasto z kartonów — to rzeczy dla wszystkich. Dla szczęśliwców którym uda się zapisać czekać także będą także warsztaty z tworzenia bajek, scrapbookingu czy tworzenia... jadalnych, zielonych, balonów! Więcej o całym pakiecie imprezowych atrakcji przeczytacie na oficjalnej stronie wydarzenia, gdzie znalazła się pełna rozpiska.

Duckie Deck Kids' Fest czyli wielki Dzień Dziecka nad Wisłą w Krakowie odbędzie się w Hotelu Forum przy ul. Marii Konopnickiej 28 w Krakowie w dniach 28-29 maja, czyli już najbliższy weekend!

Specjalnie dla czytelników AntyWebu, twórcy Akademii Duckie Deck przygotowali trzy darmowe wejściówki na warsztaty z konstruowania rakiet, które odbywać się będą pod okiem specjalistów z Polskiego Towarzystwa Rakietowego. Przeznaczone są one dla wszystkich zainteresowanych w wieku 5-12 lat. Jak je zgarnąć? Trzy pierwsze osoby które napiszą wiadomość zatytułowaną Chcielibyśmy stworzyć prawdziwą rakietę!zostaną obdarowane darmowym dostępem. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie Akademii -- wszystkie formalności uzgodnicie także z twórcami imprezy.

Na koniec jeszcze chciałbym serdecznie zachęcić do zadawania pytań — ekipa odpowiedzialna za te znakomite wydarzenia dla najmłodszych zawsze chętnie rozwiewa wszelkie wątpliwości związane z ich imprezami i tamtejszymi atrakcjami. Pamiętajcie tylko o zapisach, nie ma co ich odkładać na później — to jedna z tych sytuacji w której musicie kierować się zasadą głoszącą że kto pierwszy, ten lepszy! Powodzenia!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu