Polska

Drodzy Czytelnicy, jest sprawa

Maciej Sikorski
Drodzy Czytelnicy, jest sprawa
10

Staram się nie robić takich rzeczy na AW - niektórych Czytelników to razi i oczywiście mają prawo domagać się na blogu technologicznym wyłącznie tekstów związanych z technologiami. Tym razem musicie jednak wybaczyć. Cel jest szczytny i nie wymaga od nas wielkiego poświęcenia. Warto zatem o nim napis...

Staram się nie robić takich rzeczy na AW - niektórych Czytelników to razi i oczywiście mają prawo domagać się na blogu technologicznym wyłącznie tekstów związanych z technologiami. Tym razem musicie jednak wybaczyć. Cel jest szczytny i nie wymaga od nas wielkiego poświęcenia. Warto zatem o nim napisać, jeszcze bardziej istotne, by ziarno padło na podatny grunt i pojawił się odzew z Waszej strony.

Nie będę Was dzisiaj prosił o pieniądze, które mogą trafić na konto fundacji (jakiejkolwiek) czy robienie paczek z fantami. Zachęcam do takich rzeczy, ale to już sprawa każdego z Was - chcecie, wpłacajcie. Nie chcecie - wiadomo. W tym przypadku nie musicie wyciągać portfela. Wystarczy parę ciepłych zdań. Napiszecie je w kilka minut siedząc przed komputerem. I tyle. zadanie proste jak drut. Do kogo piszemy?

Wiadomo już zatem co i do kogo - poniżej macie jeszcze zrzut ekranu prezentujący formularz. Nie jest zbyt skomplikowany, to też nie konkurs, w którym liczy się forma, długość i styl. Ważne, by napisać, najlepiej od serca. Nie wiem, jaka będzie reakcja dzieci, które otrzymają albumy z kartkami, ale potrafię to sobie wyobrazić. I na samą myśl chce się pisać. Sprawmy, by za te kilka dni młodzi ludzie z wielkim problemem na chwilę o nim zapomnieli i cieszyli się tym, że pomyślało o nich tak wiele osób.

Nie chcę Was brać na litość i wywoływać łez - to po prostu zadanie do wykonania ;) Ostatnimi czasy widziałem w Sieci tyle negatywnej energii, że przyda się dla równowagi coś pozytywnego. A to jest bardzo pozytywne. Nie zawracam już głowy i nie zabieram czasu. Lepiej przeznaczyć go na napisanie kilku zdań w formatce. I do zachęcenia innych, by zrobili to samo.

Formularz znajdziecie pod tym adresem.

Grafika tytułowa: Google doodle z okazji dnia dziecka

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

dziecifundacja