VOD

Zwiastun "Dom z papieru: Korea" już jest! Znamy datę premiery!

Konrad Kozłowski
Zwiastun "Dom z papieru: Korea" już jest! Znamy datę premiery!
10

Uwaga większości widzów została skupiona na finale hiszpańskiego "Domu z papieru" oraz spin-offa z Berlinem, ale prosto z Azji na Netfliksa zmierza remake "Dom z papieru: Korea". Oto zwiastun!

Advertisement

Netflix ewidentnie postrzega "Dom z papieru" jako kurę znoszącą złote jajka - wydłużona emisja serialu oraz zapowiedź spin-offa poświęconego Berlinowi to decyzje, które miały napędzić widzów platformie. Jaka przyszłość czeka markę w najbliższym czasie? Netflix pokazał krótką zapowiedź remake'u "Dom z papieru: Korea", w której mamy szansę zobaczyć nowego Profesora, maski przygotowane do napadu oraz głównych bohaterów. Wiemy, kto ich zagra oraz jakie imiona przyjmą.

Zwiastun Dom z papieru: Korea. Obsada i twórcy

Profesora zagra Yoo Ji-Tae, Park Hae-soo wcieli się w Berlina, Jeon Jong-seo zagra Tokio, Kim Ji-hoon będzie Denver,  Hyun-Woo Lee wystąpi jako Rio, Won-jong Lee zagra Moskwę, Yoon-ju Jang wcieli się w Nairobi, Ji-Hoon Kim zagra Helsinki, a Kyu-Ho Lee wystąpi jako Oslo. Za kamerą we wszystkich odcinkach znalazł się Kim Hong-sun, a w roli producenta wykonawczego "Dom z papieru: Korea" znalazł się Alex Pina. To twórca i producent wykonawczy hiszpańskiego "Domu z papieru".

Zwiastun Dom z papieru: Korea. Data premiery

Oficjalny opis fabuły nie zdradza zbyt wiele i pokazuje też, jak blisko remake będzie oscylował wokół oryginału. Oczywiście możemy spodziewać się wielu zmian - tych wynikających z kwestii kulturowych, jak również innych zwrotów akcji, by widzowie nie mogli przewidzieć rozwoju fabuły. Jak na razie mówimy o jednym sezonie serialu, ale w przypadku sukcesu można spodziewać się zamówienia na kolejne serie.

Netflix potwierdził, że premiera Dom z papieru: Korea odbędzie się 24 czerwca.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu