VOD

Jest już data premiery spin-offu Dom z papieru - Berlin

Grzegorz Ułan
Jest już data premiery spin-offu Dom z papieru - Berlin
3

W serwisie YouTube pojawił się właśnie drugi zwiastun nowego serialu Dom z papieru Berlin, a to oznacza, iż jego premiera zbliża się wielkimi krokami.

Naprawdę dobrych i wciągających seriali na Netflix jest aktualnie jak na lekarstwo, warto więc „grzać” sprawdzone formaty. Do takich z pewnością należał Dom z papieru, dlatego też Netflix postanowił nakręcić spin-off tej pozycji, pod tytułem Dom z papieru Berlin.


Pierwsze informacje o tym serialu pojawiły się już w 2021 roku, a więcej jego szczegółów poznaliśmy w lutym tego roku, kiedy to pojawił się pierwszy zwiastun.

Dom z papieru Berlin, będzie się skupiał wokół postaci Berlin, no i jego poczynaniach i kradzieżach - w jego rolę wcieli się nie kto inny jak Pedro Alonso. Obok niego zagrają w nowym serialu Michelle Jenner, Tristán Ulloa, Begoña Vargas, Julio Peña Fernández i Joel Sánchez.

Poszczególne postaci opisywał Wam już Konrad, zostawię Wam tu ich zarysy:

  • Keila (Michelle Jenner) - Wirtuozka inżynierii elektrycznej. Ekspertka w dziedzinie cyfrowych kodów i cyberbezpieczeństwa. Równie inteligentna i wrażliwa, co niedopasowana do otoczenia.
  • Damián (Tristán Ulloa) - Inżynier, fizyk i chemik. Idealna osoba do wcielenia w życie niemożliwych pomysłów Berlina, co sprawia, że są bliskimi przyjaciółmi. Z zawodu naukowiec w dziedzinie inżynierii i fizyki. W wolnych chwilach – genialny przestępca.
  • Cameron (Begoña Vargas)- Żywioł. Prowadzi auto i życie na pełnym gazie, nigdy nie zważając na ryzyko. Ale to nie dlatego jest w gangu. To o wiele bardziej bolesna historia...
  • Roi (Julio Peña Fernández) - Roi również ma talent, ale do otwierania zamków i trafiania do więzienia. Tak jest do czasu, gdy poznaje Berlina, staje się jego uczniem i lojalnym pomocnikiem. Razem tworzą dziwną parę.
  • Bruce (Joel Sánchez) - Człowiek, który potrafi obsługiwać każdy gadżet – broń, ciężkie dźwigi, lance termiczne. Wyluzowany, czarujący, o beztroskim usposobieniu. Niektórym może się wydawać, że nie ma za grosz rozumu, ale nic bardziej mylnego.

Tymczasem, zapraszam do obejrzenia nowego zwiastuna tego serialu.

Premiera Dom z papieru Berlin zapowiedziana została na 29 grudnia 2023 roku, a więc na kilka dni przed Sylwestrem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news