Ciekawe strony

Nowe streemo - już niedługo

Grzegorz Marczak
Nowe streemo - już niedługo
1

Piotrek z Streemo.pl podesłał mi klika obrazków nowej wersji serwisu, która ujrzy światło dzienne już niedługo (w przeciągu kilku najbliższych dni). O streemo pisałem już wcześniej kilka razy dlatego teraz pozostawiam wam jedynie do obejrzenia klika obrazków z nowej edycji tego serwisu. Z tego c...

Piotrek z Streemo.pl podesłał mi klika obrazków nowej wersji serwisu, która ujrzy światło dzienne już niedługo (w przeciągu kilku najbliższych dni). O streemo pisałem już wcześniej kilka razy dlatego teraz pozostawiam wam jedynie do obejrzenia klika obrazków z nowej edycji tego serwisu.

Z tego co widać na pierwszy rzut oka, serwis będzie bardziej przejrzysty. Poszczególne strony serwisu będą (wreszcie) tworzyć spójną całość. Zmiany jednak są na tyle subtelne, iż nie zaburzają one dość ciekawego klimatu jaki tworzony jest przez dotychczasową grafikę.


Strona główna nowej odsłony Streemo.pl


Strona z filmem video


Lista grup

Nie pozostaje nic innego jak czekać na nowe streemo, mam nadzieję, że zmiany graficzne to nie jedyny element jaki zostanie poprawiony - ale o tym pewnie przekonamy się już niedługo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu