Polska

Do końca października z mytaxi nawet 99% taniej, jeśli zabierzesz kogoś po drodze

Grzegorz Ułan
Do końca października z mytaxi nawet 99% taniej, jeśli zabierzesz kogoś  po drodze
7

mytaxi czy iTaxi regularnie serwują różnego rodzaju promocje, zniżki czy kody za regularne korzystanie lub polecanie znajomym. Najwidoczniej sprawdza się to i powoduje, że zamawianie taksówek przez aplikacje i płacenie nią za przejazdy staje się coraz bardziej popularne. Teraz mytaxi oferuję nową promocję dla mieszkańców Warszawy, Krakowa, Gdańska, Gdyni i Sopotu. Wystarczy, że zamówią taksówkę przez aplikację z opcją Płać przez aplikację, a za kurs w granicach tych miast zapłacą 50% mniej. Dotyczy to również kursów na/z lotnisk zlokalizowanych poza granicami tych miast, tj. w Modlinie, Balicach i Rębiechowie.

Promocja zaczęła się wczoraj i potrwa do końca października, obejmuje nieograniczoną liczbę przejazdów, przez całą dobę i wszystkie dni tygodnia.

Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce:

Nasze promocje regularnie zachęcają coraz większą liczbę mieszkańców miast do korzystania z taksówek mytaxi i zamawiania ich za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Flota naszych taksówek sukcesywnie rośnie, a w całej Polsce współpracuje z nami już ponad 3 tysiące taksówkarzy, z czego 2/3 jest oklejonych w barwy mytaxi. Udostępniając promocję również w ramach naszej nowej usługi współdzielenia taksówki, mytaxi match, chcemy przekonać mieszkańców stolicy o korzyściach ride-sharingu, jakimi między innymi są: niższa cena przejazdu, mniejsze korki w mieście, więcej wolnych miejsc parkingowych i ograniczenie spalin, a także poznawanie nowych ludzi.

Na jeszcze większe zniżki mogą liczyć pasażerowie w Warszawie, którzy zamówią taksówkę poprzez usługę mytaxi match, o której pisałem Wam miesiąc temu i uda się im połączyć z drugim pasażerem - podzielona między nimi cena za kurs może wynieść nawet symboliczną złotówkę.

Co jeśli nie uda się połączyć z innym pasażerem? Nadal obowiązuje gwarantowana zniżka 50%. Z usługi mytaxi match można skorzystać w granicach narysowanych na powyższej mapce, z zastrzeżeniem, że kurs powinien się w tym obszarze rozpocząć, koniec natomiast może się zakończyć poza, ale w granicach miasta. Szczegóły promocji oraz regulamin dostępny jest na stronie mytaxi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu