Polska

Wyborcza.pl dołącza do swojej prenumeraty subskrypcję The Wall Street Journal

Grzegorz Ułan
Wyborcza.pl dołącza do swojej prenumeraty subskrypcję The Wall Street Journal
7

Wyborcza.pl schowała swoje strony za paywallem w 2014 roku, ostatnio rozszerzyła go nawet na komentarze, od wakacji aby móc komentować ich artykuły trzeba wykupić prenumeratę, a od minionego weekendu rozpoczęli współpracę z The Wall Street Journal.

Od teraz w ich ofercie prenumeraty pojawi się wspólna subskrypcja Wyborcza.pl i The Wall Street Journal. Co będzie zawierała? Nieograniczony dostęp do wszystkich serwisów czy magazynów Wyborcza.pl oraz WSJ.com na wszystkich urządzeniach, do tego podcasty z wywiadami z dziennikarzami WSJ.com.

Naszym Czytelnikom, którzy chcą czytać „WSJ” w oryginale, oferujemy zaś specjalną wspólną prenumeratę Wyborczej.pl i „WSJ”. Daje ona stały dostęp do treści przygotowanych przez zespół, który 37 razy zdobył nagrodę Pulitzera, plus najlepsze polskie dziennikarstwo.

W jakiej cenie? Za dostęp do obu serwisów zapłacimy za pierwszy miesiąc 29 zł, a kolejne za 69 zł w przypadku subskrypcji autoodnawialnej. W przypadku wykupienia jej od razu na rok łączna cena wyjdzie 599 zł (cena obowiązuje do końca października, później 699 zł), czyli 49 za miesiąc. To o 200 zł taniej niż obecna opłata za roczną subskrypcję samego WSJ.com i to w aktualnej promocji 50% taniej.

Oprócz samej oferty wspólnej subskrypcji, na stronach i w papierowych wydaniach Wyborczej pojawiać się będą polskie przekłady oryginalnych artykułów pojawiających się na The Wall Street Journal.

„WSJ” to metr z Sèvres dziennikarstwa. Zna go każdy, kogo głębiej interesują przemiany światowej gospodarki, technologii, nauki, polityki, kultury. Język angielski nie jest już dziś barierą, ale staramy się ułatwić Wam dostęp do treści dziennika z Wall Street. W weekendowym dodatku do „Wyborczej” dajemy ich próbkę w polskich przekładach. Od tej pory będziemy to robić regularnie zarówno w „Wyborczej” drukowanej, jak i na Wyborcza.pl.

Szczegóły nowej oferty znajdziecie pod tym adresem: Wyborcza.pl/WSJprenumerata, a regulamin i zasady wspólnej subskrypcji pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu