VOD

4. sezon Detektyw: Kraina nocy - zwiastun i data premiery na HBO Max

Konrad Kozłowski
4. sezon Detektyw: Kraina nocy - zwiastun i data premiery na HBO Max
0

Wyczekiwany 4. sezon Detektyw: Kraina nocy zmierza na HBO Max. Oto najnowszy zwiastun i data premiery serialu w Polsce.

Seria "Detektyw" ma swoich oddanych fanów, ale grono widzów chyba delikatnie się skurczyło po słabszych dwóch seriach, które pokazano po wyśmienitym pierwszym sezonie. Teraz serial ma szanse wróci na najwłaściwsze tory z 4. sezonem, który posiada podtytuł "Detektyw: Kraina nocy".

Detektyw: Kraina nocy 4. sezon - zwiastun i fabuła

Gdy nadchodzi długa i mroczna noc w Ennis na Alasce, w tajemniczych okolicznościach znika ośmiu mężczyzn pracujących w Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal. Rozwiązanie tej zagadki spoczywa na barkach dwóch niezłomnych detektywek: Liz Danvers (doceniana Jodie Foster) i Evangeline Navarro (grana przez Kali Reis).

Polecamy na Geekweek: Bądź jak James Bond! Londyn otworzy dla turystów sekretne tunele

By rozwikłać tę skomplikowaną sprawę, obie kobiety będą musiały nie tylko zmierzyć się z mrokiem i tajemnicami wewnątrz siebie, ale również ze zjawiskami, które skrywa wieczny lód i zimowa noc Alaski. Poszukiwania prowadzą je do głębokich zakamarków Arktyki, gdzie odkrywają prawdy zakopane głęboko pod warstwą lodu. Zwiastun posiada świetną gęstą atmosferę i podczas seansu chyba będzie można liczyć na niemałe emocje.

Polecamy: "Detektyw: Kraina nocy": Znamy datę premiery serialu HBO [zwiastun]

Detektyw: Kraina nocy - data premiery i obsada

"Detektyw: Kraina nocy" zadebiutuje na platformie HBO Max już 15 stycznia. Serial będzie składał się z sześciu odcinków, które będą emitowane co tydzień. Całość produkcji jest dziełem reżyserii i showrunnerki Issy López, która także odpowiada za scenariusz.

W obsadzie serialu znajdziemy znakomite aktorki i aktorów, w tym Jodie Foster, Kali Reis, Finna Bennetta, Fionę Shaw, Christophera Ecclestona, Isabellę Star LaBlanc oraz Johna Hawkesa. Ponadto, gościnnie wystąpią Anna Lambe, Aka Niviâna, June Thiele, Diane Benson i Joel D. Montgrand.

 

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu