Gry

Dwie wielkie marki łączą siły. Gracze są zachwyceni!

Kacper Cembrowski
Dwie wielkie marki łączą siły. Gracze są zachwyceni!
0

Największy rywal Fortnite jeśli chodzi o niespodziewane współprace z innymi markami? Najpierw był Wiedźmin, a teraz… Mass Effect!

Destiny 2 z nową wielką współpracą. Bungie łączy siły z BioWare

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Bungie ogłosiło współpracę z CD Projekt RED, której efekty będziemy mogli zobaczyć w Destiny 2 wraz z premierą Sezonu Życzenia, który wystartował 28 listopada zeszłego roku. W ramach tej współpracy mogliśmy w grze wystylizować swoje postaci na pogromców potworów dzięki nowym przedmiotom kosmetycznym inspirowanym Geraltem z Rivii.

Źródło: Bungie, CD Projekt RED

Bungie się jednak nie zatrzymuje i teraz ogłasza nową współpracę. Firma, którą jakiś czas temu przejęło Sony, poinformowała o współpracy z EA i BioWare, która pozwoli graczom dołączyć do załogi Normandii dzięki nowym przedmiotom, które ukażą się w grze 13 lutego 2024 roku. Pakiet załogi Normandii będzie dostępny w sklepie Eververse w grze i będzie zawierał: zestaw pancerza N7 dla Tytanów inspirowany postacią komandor Shepard, zestaw pancerza Vakariana dla Łowców inspirowany Garrusem oraz zestaw Handlarza Cieni dla Czarowników inspirowany Liarą.

Źródło: Bungie

Co więcej, aby uczcić tę współpracę, wszyscy gracze będą mogli odebrać pakiet zamówień Przymierza, w tym obudowę ulepszonej obrony dla Ducha, statek Fregata zwiadowcza Przymierza oraz Wróbla Prom Przymierza. Wszystkie przedmioty będą dostępne nieodpłatnie. Gracze mogą również uzyskać cios kończący Omni-uderzenie oraz emotkę Taniec Flux w zamian za srebro.

To nie wszystkie nowości w Destiny 2

Twórcy gry informują również o Życzeniach Riven udostępnionych od wczoraj w grze, które są nowymi, cotygodniowymi zadanami dostępnymi dla wszystkich graczy od 30 stycznia do 12 marca. W tym okresie każdego tygodnia Strażnicy będą mieli za zadanie ukończyć zadanie nagradzane żetonem, który następnie będzie można wymienić na liczne nagrody. Ponadto gracze będą mogli wybierać spośród życzenia siły, aby zdobyć bronie głębokiego wglądu z najazdu „Ostatnie życzenie”, życzenia ochrony, dzięki któremu będą mogli uzbroić się w egzotyczny sprzęt z roku Upadku Światła oraz życzenia piękna umożliwiającego zebranie pamiątek i niezbędnych materiałów Wstąpienia.

Źródło: Bungie

Do tego w marcu na graczy czekają coroczne obchody Zawodów Strażników, a w kwietniu ruszy Destiny 2: W stronę Światła — dostępna dla wszystkich graczy dwumiesięczna zawartość w grze. 4 czerwca tego roku odbędzie się jednak najbardziej oczekiwania premiera w kontekście Destiny 2 — chodzi oczywiście o dodatek o podtytule Ostateczny kształt, w którym Strażnicy podejmą próbę dostania się do Bladego serca Wędrowca. Tam zmierzą się ze Świadkiem i zgromadzą swoich sojuszników, aby zakończyć dziesięcioletnią wojnę Światła i Ciemności.

Źródło, grafika wyróżniająca: Bungie

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news