Gry

Niesamowita promocja dla graczy. Wystarczy, że kupisz laptopa Dell lub Alienware

Jakub Szczęsny
Niesamowita promocja dla graczy. Wystarczy, że kupisz laptopa Dell lub Alienware
5

W ramach promocji We Are The Game, Dell ogłosił promocję na wybrane urządzenia, w ramach której nabywcy otrzymają prawo do pobrania gier o wartości do 1500 złotych. Promocja jest ograniczona czasowo i regulamin zakłada zawężenie grona sklepów oraz produktów, w których można odebrać prezenty od firmy Dell.

Promocja trwa od 21 sierpnia i aktywna będzie do 30 września. Aby z niej skorzystać, należy wybrać komputery: Alienware (modele 15, 17) lub Dell Inspirion 15 7567, a następnie dokonać rejestracji sprzętu na stronie internetowej producenta. Ponadto, należy pamiętać o tym, by urządzenia zakupić we właściwym, ujętym w regulaminie sklepie. Jak stanowi zapis w dokumencie, promocja obejmuje sklep internetowy Della oraz w popularnych sieciach elektromarketów: Komputronik, RTV Euro AGD, Media Expert, X-Kom oraz Sferis. Warto się spieszyć, bowiem oprócz ograniczenia czasowego, Dell udostępni tylko ściśle określoną ilość kodów promocyjnych, z których mogą skorzystać klienci. Tych jest 300.

Chcę załapać się na promocję firmy Dell. Co za do dostanę?


Jako, że wspomniane wyżej urządzenia świetnie nadają się również do grania w gry, Dell zdecydował się oddać ich nabywcom Grabonament
- ten pozwoli na pobranie co miesiąc jednej gry o wartości nie przekraczającej 249,90 zł pochodzącej z katalogu Muve Digital. Do zgarnięcia jest 6 kodów, które będą przesyłane do posiadaczy ujętych w promocji urządzeń pierwszego dnia każdego miesiąca. Kod numer jeden zostanie wysłany tuż po poprawnej rejestracji na stronie.

Pełny regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu