Gry

Epic Games sypie prezentami. Dzieło Hideo Kojimy za darmo na PC

Patryk Koncewicz
Epic Games sypie prezentami. Dzieło Hideo Kojimy za darmo na PC
5

Macie tydzień na dodanie gry do swojej biblioteki

W grudniu ubiegłego roku Epic Games udostępnił w ramach świątecznego prezentu Death Stranding w wersji reżyserskiej, a zainteresowanie darmową grą było tak duże, że serwery nie wytrzymały naporu. Dziś gracze ponownie mają okazję dodać nietypowy symulator kuriera do swojej biblioteki.

Symulator kuriera w jedynej słusznej cenie

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie grałeś w obsypany nagrodami twór Kojimy z Normanem Reedus w roli głównej, to właśnie masz idealną okazję. Gra ponownie została udostępniona za darmo na platformie Epic Games, a oferta potrwa do 25 maja. Zalecam jednak pośpiech, bo grudniowe doświadczenia pokazały, że włodarze platformy lubią się czasem rozmyślić.

Udostępnienie wersji reżyserskiej podczas ubiegłorocznych świąt okazało się bowiem pomyłką i szybko podmieniono ją na wersję standardową. Tym razem od samo początku mamy do czynienia z podstawką, którą od godziny 17:00 możecie odbierać pod tym adresem.

„Sam Bridges musi stawić czoła światu, który został całkowicie przekształcony przez fenomen zwany Death Stranding. Jako kurier własnoręcznie przenosi to, co pozostało z naszej przyszłości, wyruszając w podróż, by krok po kroku na nowo połączyć zniszczony świat” – Epic Games

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news