Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Darmowy weekend na Steamie i aż 10 gier. Start dziś wieczorem!

KK
Konrad Kozłowski
29

Choć wielu z utęsknieniem wyczekuje piątkowego popołudnia, by móc przejść w tryb weekendowy, to dla graczy weekend może rozpocząć się już dzisiejszego wieczora. O godzinie 19:00 startuje darmowy weekend, a na liście tytułów w które będzie można zagrać jest aż dziesięć dobrych gier. Nie prze...

Choć wielu z utęsknieniem wyczekuje piątkowego popołudnia, by móc przejść w tryb weekendowy, to dla graczy weekend może rozpocząć się już dzisiejszego wieczora. O godzinie 19:00 startuje darmowy weekend, a na liście tytułów w które będzie można zagrać jest aż dziesięć dobrych gier.

Nie przedłużając, oto pełna lista:

Jak widzicie Steam nie zamierza zaserwować nam tytułów trzeciej czy czwartej kategorii - na liście nie zabrakło wyścigówki, strategii, przygodówki i solidnego multiplayera. Company of Heroes 2, Grid 2, Payday 2 i Don't Starve to gry, z których z pewnością będzie mi ciężko wybrać jedną, której poświęcę wolny czas na przestrzeni najbliższych kilkudziesięciu godzin.

Jeszcze chyba nigdy wcześniej Steam nie zdecydował się na udostępnienie tak pokaźnej listy gier, w które zagramy w weekend za darmo. Oczywiście akcje z darmowymi weekendami zdarzały się już wielokrotnie, ale zazwyczaj dotyczyły pojedynczych tytułów. Zazwyczaj darmowy weekend na Steam trwał do godziny 19:00 w poniedziałek, więc jest dość sporo czasu na zapoznanie się z choć jedną grą.

Grafika.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: