Felietony

Gol w meczu Polska Niemcy nakręcony z trybun! Szał!

GM
Grzegorz Marczak
70

Wybierając się wczoraj z synem na mecz polskiej reprezentacji nastawiony byłem na dwa warianty. Wariant pierwszy to, że Polska wygra i będziemy świadkiem historycznego zwycięstwa (mało prawdopodobny). Wariant drugi to, że zobaczymy dobry mecz mistrzów świata. W obu przypadkach jako kibiców czekały n...

Wybierając się wczoraj z synem na mecz polskiej reprezentacji nastawiony byłem na dwa warianty. Wariant pierwszy to, że Polska wygra i będziemy świadkiem historycznego zwycięstwa (mało prawdopodobny). Wariant drugi to, że zobaczymy dobry mecz mistrzów świata. W obu przypadkach jako kibiców czekały nas duże atrakcje.

Tego jednak co działo się na stadionie i na boisku nikt się nie spodziewał. Nie będę tutaj opisywał całego spotkania bo pewnie każdy z was oglądał.

Chciałbym wam natomiast pokazać jak wyglądał Gol polski strzelony na 2:0 z punktu widzenia kibica na trybunach. Tak się składa, że kilkanaście sekund przed drugą bramką zacząłem nagrywać jak wygląda na stadionie doping i wtedy stało się coś pięknego, strzeliliśmy kolejnego gola!

I tak, nagrałem to łącznie z reakcją publiczności (choć to już było mniej świadome, bo wszyscy skakaliśmy ze szczęścia i nie miałem głowy do myślenia o filmie). To co działo się na stadionie jest trudne do opisania. Film pokazuje tylko mały fragment tych emocji.

http://youtu.be/93ndS2MuhbQ

Ps. Przepraszam za off topic ale to były dla nas olbrzymie emocje, którymi chciałem się z wami podzielić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot