Polska

Darmowe 100MB internetu mobilnego w Orange w paczce chipsów Lay's

Konrad Kozłowski
16

Zapowiedziana dzisiejszego ranka wspólna akcja Orange i Lay's to ciekawa propozycja dla osób mających ochotę na przekąskę i potrzebujących darmowego mobilnego dostępu do Internetu. Po zakupie paczki chipsów powinniśmy znaleźć w środku kartonik z kodem, który musimy wysłać na darmowy numer i gotowe....

Zapowiedziana dzisiejszego ranka wspólna akcja Orange i Lay's to ciekawa propozycja dla osób mających ochotę na przekąskę i potrzebujących darmowego mobilnego dostępu do Internetu. Po zakupie paczki chipsów powinniśmy znaleźć w środku kartonik z kodem, który musimy wysłać na darmowy numer i gotowe.

Na dłuższą metę posiłkowaniem się takim sposobem na dostęp do mobilnego Internetu nie jest naturalnie zbyt opłacalny, ponieważ paczka chipsów kosztuje średnio ponad złotówkę, więc na przestrzeni miesiąca nasz wydatek sięgnąłby z pewnością ponad 30 złotych. W zamian za tę kwotę dostalibyśmy około 1GB transferu, przy 100 megabajtach do wykorzystania każdego dnia.

Jednak jeżeli posiadacie swój numer w Orange (oferta na kartę, m.in. Zetafon i Minutofon), to taki "zastrzyk" darmowego transferu może okazać się przydatny. Jak czytamy w regulaminie, na wykorzystanie 100 megabajtów możemy mieć nawet ponad 24 godziny, ponieważ termin upływa dnia następnego o godzinie 23:59:59.

W ramach promocji możesz korzystać z darmowego pakietu 100MB ważnego do godz. 23:59:59 dnia następnego po dniu aktywacji.

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy zakupić paczkę chipsów, zjeść lub oddać znajomym, kod przepisać w treść nowego SMS-a i wysłać na darmowy numer 80409. Akcja trwa od dzisiaj do 30 listopada, więc całe trzy miesiące. Wszystkie szczegóły odnośnie wspólnej akcji Orange i Lay's znajdziecie na poświęconej jej podstronie.

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

orange