Polska

Polsat zakpił sobie z klientów internetowych Cyfrowego Polsatu i Plusa

GU
Grzegorz Ułan
103

Jak wszyscy już wiemy, pierwsze w Polsce Mistrzostwa Świata w siatkówce zobaczymy za darmo tylko mając telewizję cyfrową od Polsatu Cyfrowego. Dodatkowo przywilej ten przypadł również abonamentowym klientom Plusa i osobom korzystającym z dostępu do Internetu w Cyfrowym Polsacie. Do tych ostatnich...

Jak wszyscy już wiemy, pierwsze w Polsce Mistrzostwa Świata w siatkówce zobaczymy za darmo tylko mając telewizję cyfrową od Polsatu Cyfrowego. Dodatkowo przywilej ten przypadł również abonamentowym klientom Plusa i osobom korzystającym z dostępu do Internetu w Cyfrowym Polsacie.

Do tych ostatnich "szczęśliwców" należę i ja. Cudzysłów pojawił się nie bez przyczyny, bo to, co zgotował mi Polsat to istna tragedia dla moich oczu.

Dostęp jest darmowy w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych, pod warunkiem odbioru w zasięgu technologii LTE. Jednak jakość tego, co widzę praktycznie uniemożliwia oglądanie tych zawodów.

Pytam więc, po co takie dodatki dla swoich klientów, które tylko irytują i wzbudzają niechęć? Żeby nie było na urządzeniach mobilnych sytuacja jest podobna.

Pozostaje mi więc, zadowolić się tym czymś w malutkim okienku, udać się do strefy kibica bądź zapomnieć o całej imprezie. Dzięki Polsat!

Tymczasem zapraszam za chwilę na jedyny mecz, który Polsat pokaże w otwartym kanale, czyli mecz otwarcia Mistrzostw. Również podobnej jakości, ale jeszcze do zaakceptowania...

Aktualizacja

Dziś drugi mecz naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata z Australią, na razie idzie świetnie, także i Polsat postanowił to uwiecznić lepszą jakością transmisji online. Teraz oprócz 384p mamy do wyboru... 576p.

Jest lepiej i wyraźniej, ale... nie chcę już psioczyć, da się już oglądać.

Zwłaszcza, że na "małym ekranie" jest już idealnie:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot