Muzyka

Cztery miesiące za darmo dla nowych użytkowników Muzyka Google Play

44

Lubicie rzeczy darmowe? Jasne, kto ich nie lubi. A już teraz Google proponuje cztery miesiące darmowej subskrypcji dla wszystkich nowych użytkowników Muzyka Google Play!

Myślę że w 2017 roku każdy ma już swój ulubiony serwis streamingowy. W końcu na polskim rynku mamy naprawdę solidny wybór — jest Spotify, jest Tidal, jest Apple Music, no i Muzyka Google Play. I wydaje mi się, że ostatnia z wymienionych propozycji jest jedną z najbardziej niedocenianych i dość omijanych propozycji. Jak najbardziej rozumiem niechęć do przenoszenia się ze wszystkimi listami odtwarzania, sam nie wyobrażam sobie teraz migracji. Ale kiedy dostajemy za darmo cztery miesiące darmowej subskrypcji, w konkurencyjnej usłudze to... właściwie dlaczego mielibyśmy nie dać jej szansy?

Jak aktywować cztery miesiące darmowej Muzyka Google Play?

Próbując skorzystać z darmowego okresu dla nowych użytkowników z linka znajdującego się na głównej stronie, prawdopodobnie serwis zaoferuje wam dwa darmowe miesiące. Jeżeli jednak aktywujecie promocję z tego odnośnika, bez problemu powinniście móc cieszyć się czterema miesiącami okresu próbnego bez jakichkolwiek opłat!

Muzyczne serwisy streamingowe coraz ostrzej walczą o słuchaczy. Chociaż... Muzyka Google Play wydaje się nie brać na co dzień udziału w tym szaleńczym wyścigu. Niespecjalnie się reklamują, ich materiały na wyłączność nie krzyczą o tym na prawo i lewo, nie przechwalają się tym, na co ich stać. A tak naprawdę to stać ich na wiele — i preinstalowana aplikacja w najnowszych androidach plus intuicyjny interfejs są dobrym powodem, by pomyśleć o pozostaniu z serwisem na dłużej. Choć nie da się ukryć, że programowi przydałoby się trochę szlifów.

Nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa ta promocyjna oferta, dlatego nie ma się nad czym zastanawiać. Czym prędzej aktywujcie usługę i dajcie jej szansę — może przekona was do siebie na tyle, że pożegnacie się z obecnymi serwisami?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

muzyka google play