Świat

Czego ostatnio szukamy w Google

GM
Grzegorz Marczak
5

Blog CenterNetworks opublikował listę słów, które ostatnio najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce google. Listę ogólnoświatową porównał z tym co dzieje się w USA i oto co otrzymaliśmy: Tabelka z centernetworks.com Przyznam szczerze, że niektóre pozycje bardzo mnie zaskoczyły (transform...

Blog CenterNetworks opublikował listę słów, które ostatnio najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce google. Listę ogólnoświatową porównał z tym co dzieje się w USA i oto co otrzymaliśmy:


Tabelka z centernetworks.com

Przyznam szczerze, że niektóre pozycje bardzo mnie zaskoczyły (transformers - czy to aż tak dobry film?) zaskoczyły a niektórych słów czy też miejsc kryjących się za nimi w ogóle nie znam. Warto jednak zwrócić uwagę iż na pierwszy miejscu w obu wynikach pojawia się iphone - nie wiem jak Apple to robi, ale widać że jest to firma która potrafiła by sprzedaż "piasek na pustyni".

Bardzo jestem ciekaw jak wyglądają wyniki dla Europy i oczywiście dla naszego kraju. Może nasz polski oddział Google zrobi nam małą niespodziankę i zaprezentuje nam trochę wyników i statystyk jakie zebrała polska wyszukiwarka ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: