Świat

Techrunch - Facebook trzymaj sie z dalek od naszych ludzi!

GM
Grzegorz Marczak
0

Techrunch na początku humorystycznie opisywał sytuację w której Facebook podbierał ludzi z google do swojego rosnącego imperium. Teraz jednak gdy do Facebook przeszedł jeden z kluczowych managerów od Crunchbase, Arrington zaczął się denerwować: But I am not happy at all with Facebook abo...

Techrunch na początku humorystycznie opisywał sytuację w której Facebook podbierał ludzi z google do swojego rosnącego imperium. Teraz jednak gdy do Facebook przeszedł jeden z kluczowych managerów od Crunchbase, Arrington zaczął się denerwować:

But I am not happy at all with Facebook about this. Stay the hell away from our employees, Facebook, and fill your employment quotas elsewhere. Anyone else, and I declare war.

Techcrunch zachęca do przysyłania mu wszelkiego rodzaju negatywnych informacji i znalezisk na temat facebooka (mogą to być nawet niczym nie potwierdzone plotki i złośliwe opinie)

Oczywiście to co pisze właściciel Techcrunch należy traktować z lekki przymrużeniem oka bo w gruncie rzeczy są to gratulacje dla swojego byłego pracownika (i podziękowania). Facebook powinien jednak zastanowić się nad tym, czy te na wesoło wypowiedziane pogróżki nie staną się realne jeśli Arrington straci kolejnego pracownika :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: