Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Świat

Netvibes zmienia się w serwis społecznościowy?

GM
Grzegorz Marczak
3

Netvibes to chyba jedna z najbardziej znanych stron startowych, pozwalających nie tylko agregować informacje z czytanych przez nas źródeł ale oferująca również wiele ciekawych aplikacji . Niedawno CEO Netvibes zapowiedział kolejną wersję serwisu o nazwie "Ginger", z pierwszych obrazków jaki...


Netvibes to chyba jedna z najbardziej znanych stron startowych, pozwalających nie tylko agregować informacje z czytanych przez nas źródeł ale oferująca również wiele ciekawych aplikacji .

Niedawno CEO Netvibes zapowiedział kolejną wersję serwisu o nazwie "Ginger", z pierwszych obrazków jakie zostały pokazane wygląda na to, że serwis stanie się bardziej społecznościowy. Z tego co widać będziemy mieli możliwość tworzenia listy przyjaciół (oraz importowania listy znajomych z innych serwisów). Będziemy mogli tagować treści, dzielić się zdjęciami oraz filmami itp.


Mam mieszane uczucia co do zapowiedzi, przede wszystkim pamiętam jakim fiaskiem zakończyły się zmiany w technorati gdzie serwis starał się odejść nieco od swojej podstawowej tematyki. Wprawdzie teraz technorati powróciło do korzeni i ponownie koncentruje się na blogosferze.

Nie wiem czy z netvibes nie będzie podobnie - serwis doskonale sprawdza się jako strona startowa - czy jednak społecznościowa strona startowa będzie na pewno czymś czego chcą użytkownicy?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: