Felietony

Istockphoto po Polsku

Grzegorz Marczak
Istockphoto po Polsku
13

Dawno nie zaglądałem na istockphoto.com (jeden z największych serwisów gdzie można tanio kupić zdjęcia royalty free) i właśnie dziś dowiedziałem się od kolegi, że serwis ten wprowadził polską wersję językową. Zapewne wszyscy, którzy interesują się fotografia znają ten serwis. Można w nim na swoic...

Dawno nie zaglądałem na istockphoto.com (jeden z największych serwisów gdzie można tanio kupić zdjęcia royalty free) i właśnie dziś dowiedziałem się od kolegi, że serwis ten wprowadził polską wersję językową.

Zapewne wszyscy, którzy interesują się fotografia znają ten serwis. Można w nim na swoich zdjęciach zarobić całkiem przyjemną sumę pieniędzy - oczywiście dobrze zarabiają tylko najlepsi a serwis pobiera dość dużą prowizję od sprzedawanych zdjęć.Niestety przetłumaczony został tylko interfejs oraz ogłoszenia i informacje o serwisie - szkoda bo miałem nadzieje, że autorzy będą chcieli tłumaczyć również artykuły jakie dostępne są na łamach istockphoto. Mam również nadzieję (choć są one chyb płonne), że istockphoto będzie podejmował jakieś działania w naszym kraju i na samym tłumaczeniu serwisu się nie skończy.

Ps. Przyznam, że od dłuższego czasu obserwuję ten serwis i podziwiam go za to jak się rozwiną i jak efektywnie wprowadził i rozwinął swój model biznesowy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu