Internet

Czarny piątek u operatorów kablowych, dostęp do usług Vectry ograniczony, problemy ma też UPC

GU
Grzegorz Ułan
18

Awarie zdarzają się wszystkim, i telekomom i bankom, kiedy to klienci mają utrudniony dostęp do usług. Najgorzej jednak jak trafiają się w newralgicznym dla klientów czasie. Mieliśmy wiele awarii banków 10-tego, kiedy to robionych jest wiele przelewów, dziś problemy mają operatorzy kablowi, kiedy to klienci polują w sieci na zniżki i promocje z okazji Black Friday.

Od rana internet i telefon nie działa praktycznie w całej Polsce klientom Vectry, na Down Dector widać, że skala awarii obejmuje prawie cały kraj.

Klientów, którzy zgłaszają problemy w swoich lokalizacjach na profilu FB, Vectra uspokaja, że wiedzą o problemach i starają się jak najszybciej je rozwiązać i przywrócić dostęp do sieci.

Popołudniu okazało się też, że i UPC ma problemy, choć w mniejszej skali niż Vectra. Również w tych przypadkach informują klientów o awarii, choć termin jej usunięcia nie jest zbyt optymistyczny.

https://www.facebook.com/grzegorz.marczak/posts/10155250664797945?pnref=story

Miejmy nadzieję, że szybko się z tym uporają, zarówno Vectra i UPC i będziecie mogli spokojnie prześledzić dzisiejsze promocje w sieci. Zapraszam oczywiście na naszą specjalną podstronę z promocjami, które zebraliśmy dla Was - Black Friday na Antyweb.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu