Gry

Cyberpunk 2077 doczeka się wielu nowości. CD Projekt Red przerywa milczenie i zaprasza na stream

Kacper Cembrowski
Cyberpunk 2077 doczeka się wielu nowości. CD Projekt Red przerywa milczenie i zaprasza na stream
13

CD Projekt Red po wielu miesiącach wreszcie przerywa milczenie w sprawie Cyberpunka 2077. Mniej gustownie niż dawnym *beep*, ale nadal obiecująco - wygląda na to, że nadchodzą dobre wieści!

Polski deweloper oficjalnie zapowiedział transmisję na żywo na jutro (15 lutego 2022 roku) na godzinę 16:00 naszego czasu. Redzi podzielili się komunikatem na oficjalnym profilu swojej najnowszej produkcji na Twitterze, zapraszając nas na randkę na Twitchu.

Po takim czasie milczenia należy spodziewać się sporych zapowiedzi. Niedawno donosiliśmy, że w bazie PlayStation Store pojawiły się dane dotyczące next-genowej wersji Cyberpunka 2077, co później potwierdzili zaufani insiderzy. Niewykluczone zatem, że już jutro ta wieść zostanie potwierdzona - a kto wie, może nawet poznamy datę premiery.

Poza wersją Cyberpunka na nowe generacje, wkrótce ma zadebiutować ogromna aktualizacja. Patch ma wprowadzić działający i rozbudowany system metra, stylistów zmieniających wygląd głównej postaci, kilka nowych misji oraz lokacji, dodatkowe apartamenty oraz masę mini-gier, które będą rozsiane po całym Night City. Nie da się ukryć, że taka aktualizacja w połączeniu z next-genową aktualizacją może dać Cyberpunkowi drugie życie.

Warto także zwrócić uwagę, iż CD Projekt Red kontynuował swoją serię tweetów zapoczątkowaną w połowie zeszłego roku - każdy wpis ma zdradzać kolejne słowo. Te w końcu połączą się w pełne zdanie, które zapewne będzie miało zdradzić coś graczom. Na dzień dzisiejszy hasło brzmi “Wouldn’t BE”.

Wpadniecie jutro na randkę do Night City? Ja osobiście z miastem rozstałem się w styczniu 2021 roku, ale coraz bardziej mam ochotę wrócić - tym bardziej, że CD Projekt wysyła takie miłe zaproszenia. Nie da się ukryć, że muszą mieć przygotowaną prawdziwą bombę - w końcu oczekiwania graczy względem jutrzejszej transmisji są naprawdę wysokie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu