Gry

Bohaterowie Uncharted już jutro dołączą do Fortnite!

Kamil Świtalski
Bohaterowie Uncharted już jutro dołączą do Fortnite!
0

Fortnite ma na swoim koncie wiele udanych kolaboracji. Teraz ponownie łączy siły ze znaną marką PlayStation — już od jutra w grze dostępne będą skórki z Uncharted.

Fortnite ma na swoim koncie już wiele udanych współprac i crossoverów. Twórcy jednej z najpopularniejszych gier na świecie dbają o to, by miłośnicy sieciowej rozgrywki mogli żonglować ulubionymi markami. Z PlayStation najwyraźniej współpracuje im się naprawdę dobrze — bo nie jest to pierwszy raz, kiedy Fortnite otrzymuje skórki z serii, które należą do Sony. W grudniu 2020 w Fortnite można było zagrać Kratosem, a już jutro do kolorowego świata dołączą inni ulubieńcy publiczności: Nathan Drake i spółka!

Fortnite x Uncharted. Skórki lubianych postaci trafią do gry już 17 lutego!

Za kilka dni wielka premiera wyczekiwanego latami filmu na podstawie Uncharted. I to właśnie z tej okazji skórki z serii trafią do Fortnite. Nie zabraknie zatem podobizny Toma Hollada wcielającego się w główną rolę, ale na tym jeszcze nie koniec. Poza nim w Fortnite pojawią się także Nathan Drake i Chloe Frazier.

Dla tych którzy na bieżąco śledzą wszystkie doniesienia ze świata gry, to prawdopodobnie nie będzie żadna wielka niespodzianka. Owszem — Epic Games oficjalnie zapowiedziało te elementy raptem kilka godzin wcześniej, jednak już wcześniej wiadomo było, że postacie z Uncharted zmierzają do gry — a wszystko dzięki użytkownikom przekopującym się przez kod, w którym odkryto jakiś czas temu mapę skarbów z Uncharted.

Wszystkich nowości z Uncharted wypatrujcie w Fortnite już jutro, 17 lutego!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu