Microsoft

Tylko nieliczni kupią Xbox One X w pięknej (limitowanej) edycji Cyberpunk 2077

Piotr Kurek
Tylko nieliczni kupią Xbox One X w pięknej (limitowanej) edycji Cyberpunk 2077
14

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. CD Projekt Red ma ciężkie zadanie — spełnić oczekiwania graczy, którzy po sukcesie Wiedźmina 3 chcą kolejnego hitu. Do premiery jeszcze kilka miesięcy, ale już w te wakacje będziecie mogli zostać właścicielami limitowanej konsoli Xbox One X inspirowanej Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 pozwoli nam zwiedzić Night City – dużą, futurystyczną, złożoną z 6 dystryktów (City Center, Watson, Westbrook, Heywood, Pacifica, Santo Domingo) metropolię liczącą 5 milionów mieszkańców. Usytuowane jest w stanie Kalifornia, pomiędzy Los Angeles a San Francisco. I to właśnie to miasto posłużyło jako inspiracja do stworzenia limitowej edycji konsoli Xbox One X, która do sprzedaży trafi 17 września tego roku — po informacji o opóźnieniu premiery Cyberpunk 2077 (pierwotnie gra miała trafić do sprzedaży w miniony piątek, 16 kwietnia).

Zobacz też: Cyberpunk 2077 opóźniony przez fatalne działanie na obecnej generacji konsol?

Xbox One X w limitowanej edycji Cyberpunk 2077 to przede wszystkim futurystyzcny, cybernetyczny design samej konsoli, która charakteryzuje się między innymi świecącymi w ciemności elementami graficznymi oraz podświetlanymi, laserowo grawerowanymi panelami obudowy, które są inspirowane wzornictwem Night City. Wraz z konsolą, wyposażoną w dysk twardy o pojemności 1TB, w zestawie znajdziecie kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Cyberpunk 2077 oraz pełną wersję gry w wersji cyfrowej do pobrania — jej premiera planowana jest na 17 września 2020 r.

Sam kontroler Cyberpunk 2077 dostępny jest sprzedaży już od dziś. Microsoft przedstawia go jako inspirowany postacią Johnny'ego Silverhanda, charakteryzujący się surowym wzornictwem, czy gumowanymi uchwytami z fakturą w kształcie diamentów. Jego cena to 259 zł i dostępny jest między innymi w oficjalnym sklepie Microsoft.

Film prezentujący zestaw Xbox One X Cyberpunk 2077 można obejrzeć na kanale Xbox Polska na YouTube:

Cyberpunk 2077. Limitowana edycja konsoli Xbox One X z kontrolerem i grą wkrótce w sprzedaży

Na oficjalnych stronach Xbox znajdziemy jedynie wzmiankę, że konsola dostępna będzie od czerwca 2020 r. — nie zdradzono jednak, czy chodzi o przybliżoną datę składania zamówień, czy też o konkretną jej premierę. Nie wiadomo też ile przyjdzie zapłacić za zestaw z kontrolerem i grą. Microsoft podaje, że szczegółowe informacje o dostępności i cenie Xbox One X Cyberpunk 2077 zostaną podane w późniejszym czasie. Wiadomo natomiast, że jej nakład jest mocno ograniczony. Na cały świat przygotowano zaledwie 45000 sztuk. Zainteresowanie Cyberpunk 2077 jest ogromne, dlatego warto trzymać rękę na pulsie jeśli chcecie wejść w posiadanie limitowanej edycji konsoli. Coś mi mówi, że wyprzeda się bardzo szybko.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu