Gry

Co wyróżnia Apex Legends na tle innych gier battle royale?

Paweł Winiarski
Co wyróżnia Apex Legends na tle innych gier battle royale?
20

Bez wcześniejszych zwiastunów, podsycania atmosfery, bez wielkiej machiny promocyjnej. Apex Legends czyli battle royale w świecie Titanfall od studia Respawn cieszy się ogromną popularnością. Dlaczego? Spróbuję to wyjaśnić.

Swoje pierwsza wrażenia dotyczące Apex Legends na łamach Antyweb opublikował niedawno Artur. Z każdym kolejnym dniem graczy tego darmowego battle royale jest coraz więcej i warto zastanowić się co w zasadzie jest powodem takiej popularności. Rynek tego typu gier trochę się już ustabilizował - niepodzielnie rządzi Fortnite, gdzieś tam z tyłu nie radzi sobie PlayerUnknown's Battlegrounds, swoich fanów ma również popularne Call of Duty: Blackout. Czy to dobry moment by pojawiło się nowe battle royale? Szczególnie, że wydawcą jest Electronic Arts, które pompuje teraz pieniądze w bardzo dużą grę Anthem? No cóż, biorąc pod uwagę jakie pomysły i rozwiązania zastosowano w Apex Legends, żałuję tylko, że gra pojawiła się dopiero teraz. Jakie pomysły? Już spieszę z odpowiedzią i zapraszam na materiał wideo.

Napiszcie w komentarzach czy też gracie w Apex Legends, a jeśli tak - to który z bohaterów przypadł Wam do gustu najbardziej. Co podoba Wam się w produkcji Respawn, a co byście zmienili? No i czy uważacie, że Apex Legends ma szanse odebrać koronę Fortnite, czy raczej znajdzie po prostu swoje miejsce i będzie jednym z przedstawicieli gatunku gier, których podobno nikt nie lubi, a i tak grają w niego miliony.

Zobacz też: Jeśli nie Fortnite, to co? Najlepsze gry battle royale

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu